Skocz do zawartości

Mi 8 pierwsze wrazenia


thugzie

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś już korzysta z Mi8 SE? Jak wrażenia, bateria? Myślałem o zakupie Mi8 ale wydaje się byś za duży. Obecnie korzystam z RN4 i jest w sam raz na wielkość

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka


Ma już ktoś? Jakie macie opinie? Wiecie też może kiedy może wejść miui global ROM na ten telefon?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.07.2018 o 18:18, lyru332 napisał:

Procent pewnie już dołożyli ale ikon chyba nie wyczaruja

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 

Po co jeżeli na AoD się pokazują ? Bateria to problem MIUI POLSKA

Dnia 19.07.2018 o 10:48, sp4ubw napisał:

Słabe robi zdjęcia. Niestety, nadal jest kiepsko w tym temacie. Dostanę w ręce to zrobię porównanie z P20, natomiast patrząc na to co jest w necie to niczego się nie nauczyli i nie widać poprawy.

Najwidoczniej nie umiesz robić zdjęć. Mi 8 robi świetne zdjęcia. Powiem Tobie więcej - moja żona Mi Note 2 potrafi zrobić świetne zdjęcia więc ... :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z mojego Mi8 już kilkanaście dni i myślę, że śmiało mogę wymienić kilka cech po przesiadce z Mi5.

Na MINUS: 

- waga, czuć go w kieszeni

- delikatnie za duże rozmiary, gdyby wyświetlacz miał o 0,22" mniejszy wyświetlacz byłby niemalże idealnych wymiarów, aczkolwiek jak ktoś ma łapę jak bochen chleba to nie musi mieć znaczenia dla niego

- notch, mimo że jest mi neutralny tak naprawdę to jeśli mam się przyczepić, to jedynie o jego rozmiar: mógłby być ciut węższy

- brak trybu 60fps w video na xiaomi.eu, chociaż domyślam się że skoro 120fps jest to tylko kwestia frimeware i w końcu się pojawi

Na PLUS:

- EKRAN Amoled! Reprodukcja obrazu na mistrzowskim poziomie, piękna czerń, ładne kolory, miodzio.

- nie wiem co na myśli miał @sp4ubw pisząc, że złe zdjęcia robi Mi8, ale w gamie Xiaomi obok MIX2S to kapitalny foto-smartfon, a jeszcze jak ktoś ma smykałkę do zdjęć, to wykręci piękne zdjęcia tym telefonem. Zdecydowanie widać różnicę względem poprzedników z serii Mi przy gorszym świetle i przy Video 

- wykonanie, premium

- szybkość i płynność działania, no ale najnowsze podzespoły więc czego oczekiwać jak nie sprintera ;) i coraz sprawniej hulające MIUI 10.

- bateria, na ten moment w moim przypadku spisuje się bardzo wporządku (17h, 5:30h SoT)

- czytnik linii papilarnych (szybkość! i celność)

 

Zastanawiałem się długo między MIX2S/OnePlus 6/Mi 8. Padło na Mi8, głównie ze względu na MIUI, które bardzo polubiłem.

Edytowane przez QBAQ
czytnik linii papilarnych
  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2018 o 23:00, AfgFire napisał:

Najwidoczniej nie umiesz robić zdjęć. Mi 8 robi świetne zdjęcia. Powiem Tobie więcej - moja żona Mi Note 2 potrafi zrobić świetne zdjęcia więc ... :) 

Najwidoczniej nie umiem, cóż poradzić, tyle, że P20, którego używam faktycznie robi jakościowo dobre zdjęcia, których nie potrafi wykonać MI8, więc co ma do tego umienie lub nie? :P

Rzeczywiście jest poprawa w stosunku do MI6, ale daleko do najlepszych obecnie foto-smartfonów, a szkoda.

 

Edytowane przez sp4ubw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, sp4ubw napisał:

Najwidoczniej nie umiem, cóż poradzić, tyle, że P20, którego używam faktycznie robi jakościowo dobre zdjęcia, których nie potrafi wykonać MI8, więc co ma do tego umienie lub nie? :P

Rzeczywiście jest poprawa w stosunku do MI6, ale daleko do najlepszych obecnie foto-smartfonów, a szkoda.

 

Testowałem już P20 jak i P20 Pro.
Jutro odbiorę Mi 8 i zobaczę jak te fotki wyglądają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2018 o 20:44, macko030 napisał:

Czy ktoś już korzysta z Mi8 SE? Jak wrażenia, bateria? Myślałem o zakupie Mi8 ale wydaje się byś za duży. Obecnie korzystam z RN4 i jest w sam raz na wielkość

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

Nie dawno kupiłem, i dotarł 2 dni temu. Jak na razie wrażenia super, szczególnie rozmiar. Bałem się, że będzie za duży a jest identyczny jak Xperia Z3, którą użytkowałem przez bardzo długi czas. Bateria też na plus, Mi5 nie przeżył u mnie całego dnia, a Mi 8 SE ma wieczorem jeszcze +/-20% baterii, przy takim samym użytkowaniu.

Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to aparat, który w słabym oświetleniu robi jedynie takie sobie zdjęcia, ale może trzeba pogrzebać w ustawieniach żeby to naprawić.

Z racji, że czekam 360h na odblokowanie bootloadera  muszę korzystać z china stable miui 9.5, ale w wersji angielskiej nawet daje radę i mało jest momentów kiedy wyskakują chińskie znaczki. Myślałem, że będzie gorzej. 

Edytowane przez Stefanilla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...