Prealien2009

Mi band 3 - firmware

Recommended Posts

53 minuty temu, Chelsey napisał:

Panowie da się jakoś wymusić, żeby opaska została w języku angielskim po zmianie języka telefonu z angielskiego na polski? Mowa o oficjalnej aplikacji MiFit.

Można za pomocą firmware z wymuszonym angielskim. Pogoda prawdopodobnie będzie wtedy w znakach zapytania (na oficjalnym MiFit).

Cześć. Proszę o pomoc. To mój pierwszy mi band. Wczoraj dotarła do mnie mi band 3 i mam problem z jej parowaniem. Najpierw wszystko poszło ok - Mi Fit sparował się z opaską i miałem chińskie krzaczki. Poczytałem jak wgrać polski język. Kupiłem więc pełną wersję apki Mi Heart Rate i próbowałem wgrać język polski. Jednak jakoś mi nie wyszło mimo, że wcześniej z powodzeniem wgrywałem custom romy na androida. Potem poczytałem i próbowałem wgrać polski język przez gadgetbridge. I tu też fail. 

teraz mam tak, że żadna wersja Mi Fit nie chce się za cholerę połączyć z opaską. Za to apki trzecie jak Mi Heart Rate czy gadget łączą się z opaską... Od wczoraj próbuję to cholerstwo połaczyć - Mi Fir ze sklepu Google, Mi Fit zmodowane z tego forum i nic. 10 restartów telefonu. Opaska naładowana na maxa. Zmieniałem język w telefonie (Note 8) na angielski. Próbowałem skanować tym bluetooth skanerem. Masakra. 

Teraz chiałbym chociaż tyle ale to dziadostwo połączyć i mieć nawet angielski język. POMOCY :) Co robić

1 godzinę temu, KaleidPL napisał:

Co robić

Jak raz udało się sparować z MiFitem to to pamięta i stąd problemy po twoich nieudanych operacjach. Pobierz najnowszy MiFit z apkmirror. Zmień język w telefonie na ang. Jeżeli opaskę widzi, ale nie może się połączyć, to w MiFit odparuj opaskę. W ustawieniach bt telefonu wymaż połączenie z opaską. Dopiero wtedy zacznij od nowa parowanie w MiFit z uprawnieniami do uruchamiania bt.

• Thanks 1

Uff, działa dziękuję. Telefon mam po angielsku, wszystko hula. Pozwólcie, ze jeszcze zadam kilka pytań. 

1. Czy warto się bawić w spolszczenie opaski? w sumie ENG mi nie przeszkadza na opasce. Jeśli warto to jak to zrobić, aby nic znowu nie zepsuć? :)

2. Czy mogę zmienić już język w telefonie na PL bez obaw?

3. Czy mogę odhaczyć Showu status in Notification shade - wkurza mnie ta pomarańczowa ikonka na pasku telefonu. Jednak poniżej jest napisane "receive phone alerts when the band is connected" czy jak pozbędę się ikonki, to nie będę miał alarmów z telefonu?

4. gdzie w ustawieniach apki znajdę to, które odpowiada za "unieś rękę by ekran opaski podświetlił się"?

Dziękuję za pomoc. 

19 minut temu, KaleidPL napisał:

Pozwólcie, ze jeszcze zadam kilka pytań. 

1. To zależy od ciebie.

2. Zmiana języka w telefonie nic nie powinna zepsuć.

3. Możesz, to tylko wyświetlanie ikony MiFita że działa w tle. Po wyłączeniu też będzie działał w tle (o ile ma takie uprawnienia w systemie).

4. Profil, MiBand3 i tam niżej to powinno być.

• Thanks 1

A to niespodzianka. Zmieniłem język na polski tylko w telefonie i nagle mam PL również w opasce. Nawet pogoda jest bez żadnych dziwnych znaczków... 

• Thanks 1

Czyli z opaską odpuścili sobie blokowanie przechodzenia z wersji chińskiej. Niestety przynajmniej na razie w Bip-e nie. Nawet wersja global nie ma pl, a nawet ID dzwoniącego z pl w telefonie.

Guest
This topic is now closed to further replies.