Jump to content

Mi band 3 - firmware

Recommended Posts

Cześć. Otóż zakupiłem opaskę Mi band 3 - firmware po chińsku. Nowe Mi Fit po rozpakowaniu ma kilka plików .*fw. Widziałem ze ktoś przerobił oprogramowanie do Mi band 2. Otóż moje pytanie jest następujące -  jak otworzyć plik z rozszerzeniem fw. Gdyż chciałbym spolszczyć opaskę - i oczywiście zamieścić zmodyfikowane pliki tutaj.

• Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Działa Polskie ą i inne również 

Opisy pogody lecą z MiFit, na oficjalnej apce będą po angielsku, na zmodowanej powinny być PL.

Jak raz udało się sparować z MiFitem to to pamięta i stąd problemy po twoich nieudanych operacjach. Pobierz najnowszy MiFit z apkmirror. Zmień język w telefonie na ang. Jeżeli opaskę widzi, ale nie mo

Posted Images

Wydaje mi się że nie będzie problemu z aktywacją polskiej wersji (wbudowanej oryginalnie w firmware) na podstawie rosyjskiej modyfikacji. Pytanie czy ktoś odważyłby się to przetestować na własnej opasce ;) Ja jej na razie nie posiadam.

5 godzin temu, tzar napisał:

A czy po wgraniu Unofficial English Firmware można w jakiś prosty sposób powrócić do oficjalnego firmware? 

Chyba tak..

http://en.miui.com/thread-2938635-1-1.html

Używając GadgetBridge-MB3-debug.apk podobno możesz wrzucić bezpośrednio firmware (nie testowałem)

Firmware wyciągniesz z oficjalnej Mi Fit apk, np za pomocą WinRar

Edited by GlobuS

Jak ktoś przetestuje to niech da znać ;)

Najbardziej ciekawy jestem, czy nie będzie krzaków przy powiadomieniach sms. 

Niestety sam osobiście nie posiadam jeszcze mb3. 

Edited by Waxy

Musisz edytować nazwe pliku i usunąć końcówkę .ZIP nazwa ma się kończyć na .fw i potem normalnie wygrywasz przez GB

Edycja//////

Tak było w pierwszej wersji eng. Tutaj normalnie wypakowujesz na telefonie i w środku jest plik .fw

Edited by roger09
3 godziny temu, dawido172 napisał:

Za drugim razem pobralo się ok ale ta aplikacja nie może znaleźć mojego mi banda. Zaznaczyłem w mifit aby opaska była widoczna.

Usunąłem Mi Fit i wgralem ten z linku. Znalazł Mi Band.

@b4s1l ściągam i zerkne thx

1. usunąłem Mi Fit

2. wgrałem "bridge"

3. sparowałem apkę z Mi Band 3, za którymś razem złapał

4. ściągnąłem soft - firmware  - spytało czy wgrać przez apkę

5. wgrało firmware

6. działa z PL, oprócz pogody

pliki tutaj - https://drive.google.com/open?id=1llrvX818-1KmRVlHLKc5st9a-0jT96t5

@b4s1l

Twój Mi fit - działa jak ktoś dzwoni ale nie ma info jak przyjdzie sms

3 minuty temu, milenium17 napisał:

1. usunąłem Mi Fit

2. wgrałem "bridge"

3. sparowałem apkę z Mi Band 3, za którymś razem złapał

4. ściągnąłem soft - firmware  - spytało czy wgrać przez apkę

5. wgrało firmware

6. działa z PL, oprócz pogody

pliki tutaj - https://drive.google.com/open?id=1llrvX818-1KmRVlHLKc5st9a-0jT96t5

@b4s1l

Twój Mi fit - działa jak ktoś dzwoni ale nie ma info jak przyjdzie sms

A na innych wersjach MiFit działa wszystko normalnie? Mam na myśli polskie znaki i powiadomienia gdy ktoś dzwoni oraz przy otrzymaniu sms'a. 

Teraz testuje i jedno i drugie

Jestem na Bridge, działa już pogoda - tzn opisy pod nią (w seetings - zmiana na język polski pomogła) , powiadomienia gdy ktoś dzwoni też działają

Gdy przychodzi SMS to są znaki zapytania (nawet jak był pisany bez końcówek)

W Mi Fit - jest podobnie ale w ogóle nie pokazuje że przyszedł sms

Witam, mam pytanie czy jezeli zainstaluje Mie ionego mi fita i zaktualizuje firmware albo wgram jezyk polski przez bridge go czy jezeli zmienie na jezyk polski w telefonie to bede widzial kto dzwoni i kto napisal sms?

Tak, w angielskim tam jest "Silence". Brak w tłumaczeniu. Ale działa :)

Natomiast kolejna funkcja "Znajdź urządzenie" u mnie działa tylko w tedy, gdy w MiFit ustawię dzwonek telefonu. Domyślny nie działa, choć działał w niezmodzonej wersji.

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...