Jump to content

Recommended Posts

• 4 weeks later...

Cześć,

mam pytanie dotyczące zakupu MI 8, otóż zastanawiałam się nad zakupem na allegro, ponieważ potrzebuje kupić go NA RATY(i najchętniej 0%). Wszędzie odradzacie zakupy na allegro, zatem moje pytanie czy jest jakiś sprzedawca u którego można kupić na raty i taniej niż w oficjalnym sklepie?

Naprawdę nie ma żadnego sprawdzonego sprzedawcy na all? :(

Edited by Bigcitylife

Dołączam się do pytania o zakup  xiaomi mi 8 128gb z allegro w art call... z UK. Niby opinie ma całkiem dobre. Cena jak i opis aukcji wydają się być w porządku. Ktoś miał z nimi doczynienia i ma jakieś zdanie na ich temat? Wysłałem też maila do nich z konkretnymi pytaniami odnośnie wystawionego MI 8. Czekam na odpowiedź. 

Bo po za tym to już tylko zakup u Golda albo MI GL.... STORE. 

PS: Kupiony u GOLDA

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

• 1 month later...

Panowie na Gearbest jest w dobrej cenie Mi8.

W związku z tym mam 2 pytania:

1.Orientujecie się czy jest to oryginalna international czy chinczyk z wgranym globalem.? W pytaniach w FAQ jest informacja ze to global version  ale wolę tutaj doptyać.

2. Pirioity Line dalej wysyłane jest na palecie do UE a potem jako towar z UE do PL?

Napisane że odblokowany, ale nie będzie można zablokować, bo to wersja na Chiny z wgranym globalem.
Nie za bardzo wiem jak to jest, ale żeby wygrać miui polska musi być odblokowany. W takim razie w jakim celu np się go blokuje?

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

16 minut temu, djcrazy napisał:

W takim razie w jakim celu np się go blokuje?

Jakbyś chciał np używać płatności zbliżeniowych. Na romie global z odblokowanym bl nie zadziałają, a zablokować nie możesz. Jak chcesz wgrać rom eu to tu nie ma problemu, działają z odblokowanym bl. Jedyny problem z chińską wersją to to że jesteś skazany na custom romy (romy Miui eu/pl to też customy) jak chcesz używać płatności zbliżeniowych.

Edited by FromWP

Z płatności zbliżeniowych nie korzystam. Więc jeżeli będę mógł zainstalować zarówno rom eu jak i global to mi pasuje. Dzięki za pomoc.
Jak myślicie na 11.11 ceny jeszcze spadną ? Póki co ceny które są w aukcjach na 11. nie są dużo niższe, a kupony też za wysokie nie są ..

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

Panowie na Gearbest jest w dobrej cenie Mi8.
W związku z tym mam 2 pytania:
1.Orientujecie się czy jest to oryginalna international czy chinczyk z wgranym globalem.? W pytaniach w FAQ jest informacja ze to global version  ale wolę tutaj doptyać.
2. Pirioity Line dalej wysyłane jest na palecie do UE a potem jako towar z UE do PL?
Dołączam się do pytania, ze względu na cenę na GB, mocno zastanawiam się nad zagranicą. Teraz pojawił się dylemat:
1. GB za 1550 zł + ew. VAT, global version, zablokowany BL, na oficjalach mam NFC pay, ale brak gw
2. Allegro za 1870 zł z wgranym już eu, gw 12 msc i brakiem VAT.
3. Proline 2100 zł, Polska dystrybucja globala, gw 24/12 msc, BL locked.

Dodam że mam możliwość wzięcia na firmę.
Byłem już zdecydowany na zakup przez allegro na firmę wersji eu, ale zacząłem się wahać nad global, a teraz doszedł jeszcze GB.
Jakieś podpowiedzi?

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

3 minuty temu, dzidexx napisał:

Tyle kosztuje wersja 6/64, wersja 6/128 jest za ~1760 + 107 przesyłka z Włoch(bez Vat, fast 36).

W Sferis czy Prolina dostaniesz taki za 2066/2089 z lepszą gwarancją i fakturą.

Czy ci się opłaca zaoszczędzić 200 zł musisz sam zdecydować.

6/128GB jest za 1570 po obecnym kursie przesyłka Priority Line jest za darmo - pytanie jak wysyłane jest do PL? i czy ma jest na pewno global version  czy chińczyk przerobiony na global rom?

image.thumb.png.e0f15f0202136d072ff4e287b20ed67b.png

• 5 weeks later...