Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Cześć,

mam pytanie dotyczące zakupu MI 8, otóż zastanawiałam się nad zakupem na allegro, ponieważ potrzebuje kupić go NA RATY(i najchętniej 0%). Wszędzie odradzacie zakupy na allegro, zatem moje pytanie czy jest jakiś sprzedawca u którego można kupić na raty i taniej niż w oficjalnym sklepie?

Naprawdę nie ma żadnego sprawdzonego sprzedawcy na all? :(

Edytowane przez Bigcitylife
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania o zakup  xiaomi mi 8 128gb z allegro w art call... z UK. Niby opinie ma całkiem dobre. Cena jak i opis aukcji wydają się być w porządku. Ktoś miał z nimi doczynienia i ma jakieś zdanie na ich temat? Wysłałem też maila do nich z konkretnymi pytaniami odnośnie wystawionego MI 8. Czekam na odpowiedź. 

Bo po za tym to już tylko zakup u Golda albo MI GL.... STORE. 

PS: Kupiony u GOLDA

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kupował ktoś od goldway mi8 ? Będzie można odblokować bootloader ?

Oryginalny Xiao mi mi 8 mi 8 Telefon komórkowy 6 gb RAM 128 gb ROM Snapdragon 845 Octa Rdzeń 6.21 "18.7: 9 pełny Ekran 20MP Aparat Z Przodu
https://s.click.aliexpress.com/e/60klucp

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie na Gearbest jest w dobrej cenie Mi8.

W związku z tym mam 2 pytania:

1.Orientujecie się czy jest to oryginalna international czy chinczyk z wgranym globalem.? W pytaniach w FAQ jest informacja ze to global version  ale wolę tutaj doptyać.

2. Pirioity Line dalej wysyłane jest na palecie do UE a potem jako towar z UE do PL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, djcrazy napisał:

W takim razie w jakim celu np się go blokuje?

Jakbyś chciał np używać płatności zbliżeniowych. Na romie global z odblokowanym bl nie zadziałają, a zablokować nie możesz. Jak chcesz wgrać rom eu to tu nie ma problemu, działają z odblokowanym bl. Jedyny problem z chińską wersją to to że jesteś skazany na custom romy (romy Miui eu/pl to też customy) jak chcesz używać płatności zbliżeniowych.

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z płatności zbliżeniowych nie korzystam. Więc jeżeli będę mógł zainstalować zarówno rom eu jak i global to mi pasuje. Dzięki za pomoc.
Jak myślicie na 11.11 ceny jeszcze spadną ? Póki co ceny które są w aukcjach na 11. nie są dużo niższe, a kupony też za wysokie nie są ..

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie na Gearbest jest w dobrej cenie Mi8.
W związku z tym mam 2 pytania:
1.Orientujecie się czy jest to oryginalna international czy chinczyk z wgranym globalem.? W pytaniach w FAQ jest informacja ze to global version  ale wolę tutaj doptyać.
2. Pirioity Line dalej wysyłane jest na palecie do UE a potem jako towar z UE do PL?
Dołączam się do pytania, ze względu na cenę na GB, mocno zastanawiam się nad zagranicą. Teraz pojawił się dylemat:
1. GB za 1550 zł + ew. VAT, global version, zablokowany BL, na oficjalach mam NFC pay, ale brak gw
2. Allegro za 1870 zł z wgranym już eu, gw 12 msc i brakiem VAT.
3. Proline 2100 zł, Polska dystrybucja globala, gw 24/12 msc, BL locked.

Dodam że mam możliwość wzięcia na firmę.
Byłem już zdecydowany na zakup przez allegro na firmę wersji eu, ale zacząłem się wahać nad global, a teraz doszedł jeszcze GB.
Jakieś podpowiedzi?

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, dzidexx napisał:

Tyle kosztuje wersja 6/64, wersja 6/128 jest za ~1760 + 107 przesyłka z Włoch(bez Vat, fast 36).

W Sferis czy Prolina dostaniesz taki za 2066/2089 z lepszą gwarancją i fakturą.

Czy ci się opłaca zaoszczędzić 200 zł musisz sam zdecydować.

 

6/128GB jest za 1570 po obecnym kursie przesyłka Priority Line jest za darmo - pytanie jak wysyłane jest do PL? i czy ma jest na pewno global version  czy chińczyk przerobiony na global rom?

image.thumb.png.e0f15f0202136d072ff4e287b20ed67b.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...