Skocz do zawartości

Google Pay na global stable


neron

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witam w pierwszym poście :)
Kilka dni temu zrobiłem przesiadkę z Redmi 4 Prime na Mi6. Chciałem skonfigurować płatności i jestem w tym wątku :)
Tytułem wstępu, MIUI wersja Global 9.5, Stabilna, 9.5.8.0 (OCAMIFA), telefon odblokowany. 
Przy konfigurowaniu płatności kartą klasyka wersji, czyli "Nie udało się ukończyć konfiguracji do płatności......... Być może został on zrotowany lub zmodyfikowany w inny sposób". 
SafetyNet Test oczywiście Faild. CTS profile match: fail. 
Rozumiem, że najprostsza opcja uruchomienia NFC, to przejście na MIUI Polska. Robiłem to przy Redmi, ale nie ukrywam, że z pewnymi przebojami, a i kilka komunikatów nawet po poprawnie zakończonej instalacji co jakiś czas mi wyskakiwało. Więc nie ukrywam, że do zmiany na MIUI podchodzę trochę jak do jeża...
Jestem laikiem, więc proszę o wyrozumiałość. Czy jest opcja, żeby zrobić to na mojej wersji, czyli: uruchomić Magisk bez TWRP (bo go nie mam)?
Kilka odpowiedzi wyżej Orjon napisał, że 

Cytat

chyba że sobie wgrasz Magiska + ewentualnie moduł na SafetyNet.

Dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Magisk Manager ma opcje do patchowania kernela przy kliknięciu "Instalacja". Tylko musisz posiadać stock kernel w pamięci telefonu, żeby wskazać do patchowania. Jak wszystko pójdzie dobrze to zrzucasz sobie nowy kernel na PC i instalujesz przez fastboot, skoro masz odblokowany bootloader.
Dokładniejsze instrukcje (możliwe, że wraz z screenshot'ami) znajdziesz w internecie, pod frazą, np magisk fastboot. Wystarczy tylko poszukać chwilkę.

by Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...