Skocz do zawartości

Mi A1 vs note 4 vs 5 plus


Byienio

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie wiedziałem gdzie to napisać. więc piszę tutaj. Mam do wyboru note 4, redmi 5 plus albo mi mi A1. I tutaj moja prośba czy mogłaby jakaś miła dusza pomóc w wyborze, wady i zalety powyżej wymienionych telefonów albo propozycja jakieś alternatywy do max. 800pln. Obecnie posiadam redmi 3s który w zupełności mi starcza ale najwyższy czas go zmienić więc dużych wymagań nie mam.

 

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Edytowane przez Byienio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Byienio napisał:

Nie wiedziałem gdzie to napisać. więc piszę tutaj. Mam do wyboru note 4, redmi 5 plus albo mi mi A1. I tutaj moja prośba czy mogłaby jakaś miła dusza pomóc w wyborze, wady i zalety powyżej wymienionych telefonów albo propozycja jakieś alternatywy do max. 800pln. Obecnie posiadam redmi 3s który w zupełności mi starcza ale najwyższy czas go zmienić więc dużych wymagań nie mam.

 

Ja wiem, że napisałeś max 800zl, ale dorzuć jeszcze te 30-40 i kup to: https://www.ceneo.pl/62424414

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Byienio napisał:

Jeśli chodzi o wielkość nigdy nie widziałem N4 w życiu ale znajomy ma 5+ i on jest po prostu wyższy od 3s, szerokość jest taka sama. Wiesz może jak jest w przypadku note 4 i note 5?

Internet twoim przyjacielem, porownaj sobie: https://www.phonearena.com/phones/size
Redmi 5 plus ma identyczny gabaryt jak redmi note 5.

A czemu lepszy moim zdaniem? Nowszy procesor, nowszy soft, ponoc w koncu dobry aparat fotograficzny. Redmi note 4 to konstrukcja sprzed 1.5 roku, ktora juz nie jest raczej produkowana. Mi 1A czeka na swojego nastepce, bo na rynku jest od okolo 9 miesiecy. 
Poogladaj recenzje, jest duzo porownan rn4 a rn5, one roznia sie i to sporo.

Edytowane przez PurpleHaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałeś któregoś z nich? Jak czytałem opinie to o A1 wypowiadali sie najgorzej, a moja dziewczyna chce go też go kupić. Powiesz coś więcej o nim niż tylko tyle co jest na specyfikacjach? To samo tyczy się poprzednich.


Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wyraziłem się nie zbyt jasno, telefony przyłożyłem i na moje oko 5+ szerokość miał podobną, jedynie wysokość dużo się różniła

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Byienio napisał:

Używałeś któregoś z nich? Jak czytałem opinie to o A1 wypowiadali sie najgorzej, a moja dziewczyna chce go też go kupić. Powiesz coś więcej o nim niż tylko tyle co jest na specyfikacjach? To samo tyczy się poprzednich.
 

Nie uzywalem, ale bawilem sie jesli mozna to tak nazwac. Ja preferuje mniejsze telefony po prostu, dla mnie 5,5" albo 5,99" to sa juz nieporeczne kobyly. 
Nie bardzo wiem co chcialbys uslyszec, dzialaja, robia srednie fotki, mi 1a ma czystego androida ktory moze byc przyjazniejszy na pierwszy rzut, niz miui w pozostalych modelach od xiaomi. W redmi note bateria jest bardzo dobra i trzyma sporo, raczej nie trafiaja sie zacinki i jakies zadlawienia telefonu, oczywiscie kwestia tego ile sie do niego nawrzuca i nauruchamia na raz aplikacji. 
Zerknij sobie na jakies recenzje czy pisane czy na YT. Albo poszukaj tematow tu na forum i zadaj w odpowiednim pytanie, co sadza uzytkownicy majacy telefon od dluzszego czasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam podobny dylemat co autor wątku, Mam już 2,5 roku Redmi 3 i zastanawiam się Między RN4 i R5+ (w wersjach 4/64). Wolałbym coś w 5" calach ale wyboru w tym budżecie od Xiaomi nie ma. W zasadzie te 2 modele różnią się tylko wielkością reszta praktycznie to samo.. R5+ nowszy, więc może i dłużej będzie wspierany. Może faktycznie dołożyć i rozglądać się za RN5..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...