Skocz do zawartości

Instalacja Google Camera


simcold

Rekomendowane odpowiedzi

@fax93 W sumie fajnie to wygląda, Ciekawe jak z przydatnością w codziennym użytkowaniu. W Gcam strasznie irytuje mnie czas łapania ostrości, nie rozumiem dlaczego trwa to tak długo, szczególnie, że w aparacie miui jest to niemal natychmiastowe, może tu się ten śledzący fokus przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Adamk102 napisał:

U mnie obie apki łapią błyskawicznie ostrość.
Nowy bajer focus tracking od Pitbulla rewelacja

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

Jaki masz system operacyjny? Na miui czas łapania ostrości bywa bardzo długi, szczególnie wieczorem, przy ruszającym się obiekcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz system operacyjny? Na miui czas łapania ostrości bywa bardzo długi, szczególnie wieczorem, przy ruszającym się obiekcie.

ROM AEX by ShevT android 9 

Mam 3 apki ,dwie stockowe (Miui i Gcam) oraz Gcam od Fu24. Wszystkie 3 łapią ostrość błyskawicznie

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RSL napisał:

Może dlatego, że aparat miui jest dedykowany do modelu i pisany przez wysoko opłacanych (xD?) chińczyków do tego przeznaczonych. A Gcam jest tylko portem z innego modelu klejonym przez ruska w garażu.

Ten rusek w garażu robi dobra robotę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A w temacie ostrość łapie mi idealnie na każdej, stockowej oraz gcam, żadnych problemów! 

Edytowane przez fax93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Stałem się nowym posiadaczem mi6, i mam pytanie , czy poradnik z pierwszej strony jest dalej aktualny ? I czy zadziała to na globalu. I jaki najlepiej gcam ściągnąć . Bo gcam jest w APK. A ten mod to nie wiem. Generalnie chciałbym jak najłatwiej zainstalować tylko gcam i zostać nawet na globalu jak się da. 

Narazie muszę czekać 72h żeby bootloader odblokowac :/

mniej więcej przypomniałem sobie co i jak , pytanie tylko czy po instalacji xiaomi.eu zostaje twrp i wystarczy dograc magisk ? No i jaki gcam i ten mod wybrać 

Edytowane przez Nocnykochanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.06.2019 o 23:38, Nocnykochanek napisał:

Czyli te ostatnie 2 pliki ? Ale to czym się to wrzuca tez przez twrp ? Bo sama aplikacje to już normalnie chyba apk się instaluje ? I co do tego xiaomi.eu to już android 9 jest , bo chciałbym jakieś stable też 

W temacie obok masz dokładnie opisane... ;) korzystam też z google camera z telegrama, tylko wrzuciłem na swój dysk mega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie obok masz dokładnie opisane...  korzystam też z google camera z telegrama, tylko wrzuciłem na swój dysk mega.

A może warto oba wątki wrzucić w jeden. Bo potem każdy błądzi a tak by było przejrzyście?[mention=29619]Orjon[/mention] co sądzisz? 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, zainstalowałem wszystko, trochę lipa tylko że się porwalem na tego androida 9 , to jeszcze beta chyba, a i widzę że ten patch dopiero w wersji 1.0 a chciałem żeby wszystko śmigało stabilnie .

Oki, zainstalowałem wszystko, trochę lipa tylko że się porwalem na tego androida 9 , to jeszcze beta chyba, a i widzę że ten patch dopiero w wersji 1.0 a chciałem żeby wszystko śmigało stabilnie .

Edit: zrobiłem szybki test i niestety nawet z gcam aparat nie ma startu do huaweia P10, nie ta liga , w Huawei stabilizacja działa dużo lepiej, zdjecia mają dużo więcej szczegółów . I żeby w xiaomi był jakiś efekt to musi być włączony ten lepszy hdr+ ? Bo wtedy zdjęcie to z 5 sekund się robi , gdzie w huałeju w ułamek sekundy jest i jest lepsze :D. Jeszcze się nim pobawię ale ciężko się rozstać z P10 ze względu na aparat bo jest lepszy nawet od S7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia przy słabym oświetleniu do tego, taka ciekawostka że Huawei mimo przysłony 2.2 dużo lepiej radzi sobie przy dałbym świetle .

I w tej aplikacji gcam jakiś bug chyba jest bo podgląd przybliżania działa mi tylko do około 2x i później już ko przesuwam suwakiem i nic się nie dzieje . A zdjęcia wychodzą przybliżone. Jest jakaś stabilna w pełni działają wersja ?

Edit: porobiłem kilka zdjęć nocnych i muszę wycofać trochę poprzednie słowa , gcam jednak robi robotę . 

Wycinek zdjęcia z xiaomi

 

Screenshot_2019-06-11-22-23-01-640_com.miui.gallery.png

Wycinek zdjęcia z Huawei P10

 

Edytowane przez Nocnykochanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2019 o 07:25, Adamk102 napisał:

Jak dla mnie wszystkie zdjęcia są tragiczne emoji16.png

A tak na poważnie mam mi6 ROM AEX najnowszy Miui cam, gcam stock i na dokładkę gcam do Fu24 i moje zdjęcia są o wiele lepsze

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Którą masz wersję od fu24?

Podziel się informacją :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którą masz wersję od fu24?

Podziel się informacją

https://mega.nz/#!gDRCyC4D!yw3b0SaOoMwU6TgREEfq_f0qdxDAjYXG7usTZ2r4xRc

 

Ale i tak najlepsza jest ta od Alexea Mi6 MOD

CHAT

https://t.me/Alexey070315forum

Sprawdź wiadomość użytkownika «Alexe070315»: https://t.me/Alexey070315forum/107245

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Zdjęcia przy słabym oświetleniu do tego, taka ciekawostka że Huawei mimo przysłony 2.2 dużo lepiej radzi sobie przy dałbym świetle .
I w tej aplikacji gcam jakiś bug chyba jest bo podgląd przybliżania działa mi tylko do około 2x i później już ko przesuwam suwakiem i nic się nie dzieje . A zdjęcia wychodzą przybliżone. Jest jakaś stabilna w pełni działają wersja ?
Edit: porobiłem kilka zdjęć nocnych i muszę wycofać trochę poprzednie słowa , gcam jednak robi robotę . 
Wycinek zdjęcia z xiaomi
 
Screenshot_2019-06-11-22-23-01-640_com_miui.gallery.thumb.png.880dc9e07730a430ac9ff2a21b3fb203.png
Wycinek zdjęcia z Huawei P10
 
Widzisz a się spieraliśmy o Gcam
Ps Huawei robi tragiczne zdjęcia

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...