Jump to content

Matowa folia/szkło dla note'a

Nojs
 Share

Recommended Posts

Cześć. Chciałbym Was zapytać o doświadczenia związane z matowymi foliami dla xiaomi note'a.

Na swój telefon nakleiłem nillkina 9h, ale według mnie, nie da się tego komfortowo używać dużo czasu spędzając na zewnątrz.

Przy czystych (nie zatłuszczonych) rekach, ze względu na to, że gładka folia jest bardzo "tępa", palce się po niej nie ślizgają i utrudniają używanie. Przy brudnych rękach znowu, wyświetlacz okropnie się palcuje i przy mocnym świetle nic nie da się odczytać przez odblaski.

Zdecydowanie wolę podejście praktyczne ponad ładne świecenie, tak więc matowa folia, która będzie bardziej śliska i umożliwi jako takie korzystanie w słońcu, kosztem jakości obrazu. 

Czy macie jakieś doświadczenia z konkretnymi matowymi foliami do note'a? Ewentualnie jakimiś używanymi w innych telefonach, a które mógłbym dostać wycięte dla note'a. 

Edited by Nojs

Ja używałem w redmi 1s oryginalnej matowej xiaomi i ogólnie jest dobra. Jednak ślady i tak pozostają, są mniej widoczne ale są. Co do odbijania światła to również odbija i jest lepiej niż na samym wyświetlaczu. Jednak jak ktoś spodziewa się jakiegoś super efektu to się zawiedzie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...