Skocz do zawartości

Czy warto się przesiadać z iOS?


actian

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Dawno temu byłem użytkownikiem telefonów od Xiaomi, przeniosłem się na iPhone jakieś 2 lata temu. Jednak ograniczenia iOS trochę dają mi się we znaki i mam zamiar wrócić do Androida. Czy mi8 to dobry wybór? Jak wygląda MIUI w dzisiejszych czasach. Zależy mi trochę na niezawodności systemu, a czytam, że są problemy z notyfikacjami i lokalizacją (np w pogodzie).

Zastanawiam się nad One Plus 6 i Oxygen OS, co sądzicie?

 

PS.

Jeśli to zły dział to przeniosę go do odpowiedniego.

Edytowane przez actian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, actian napisał:

Dawno temu byłem użytkownikiem telefonów od Xiaomi, przeniosłem się na iPhone jakieś 2 lata temu. Jednak ograniczenia iOS trochę dają mi się we znaki i mam zamiar wrócić do Androida. Czy mi8 to dobry wybór? Jak wygląda MIUI w dzisiejszych czasach. Zależy mi trochę na niezawodności systemu, a czytam, że są problemy z notyfikacjami i lokalizacją (np w pogodzie).

Zastanawiam się nad One Plus 6 i Oxygen OS, co sądzicie?

Po pierwsze: przenieść to na Forum możesz jedynie wzrok, z jednego narożnika monitora do drugiego. Od zarządzania wątkami jest administracja, a nie użytkownicy. Powinieneś na przyszłość uważniej dobierać miejsce, w którym zakładasz wątek, a przede wszystkim korzystać z wyszukiwarki i zadawać pytania w istniejących wątkach.

Po drugie, Jeśli OP6 - nie na to Forum zajrzałeś.

Po trzecie, jeśli Xiaomi i MIUI, to niestety - czytać, czytać, czytać... Nikt nie streści Tobie trzech lat z życia systemu.

Po czwarte, w kwestii telefonu, Mi 8 to świeżynka i jeszcze na niego poczekasz, zanim uda się Tobie go kupić. To flagowiec, więc nie ma tu kompromisów. Pozostaje jeszcze rozważyć Mi MIX 2 lub Mi MIX 2s, oczywiście w zależności od wymagań dotyczących wielkości ekranu. Resztę informacji wyszukasz na Forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, mrosi napisał:

Po pierwsze: przenieść to na Forum możesz jedynie wzrok, z jednego narożnika monitora do drugiego. Od zarządzania wątkami jest administracja, a nie użytkownicy.

Napisałem dłuższego posta, niestety urwało mi sesję, więc odniosę się tylko do tej części. Brawo za pokazanie mi swojego miejsca, mam nadzieję, że ego zostało wystarczająco połechtane. Bardzo dojrzałe z Twojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, actian napisał:

Bardzo dojrzałe z Twojej strony.

Napisał to ktoś, komu zbyt trudno poczytać informacje. liczy na "drapane", czyli na to, że inni użytkownicy zrobią za niego czarną robotę i podadzą wszystko na talerzu, pod nos....

Instruowanie użytkowników, zwłaszcza takich, którzy nie zapoznają się z Regulaminem Forum, po prostu zakładają wątek nie korzystając z wyszukiwarki, należy do obowiązków moderacji i nie ma w nim nigdy, przynajmniej w moim przypadku, pokazywania miejsca i udowadniania wyższości. Za stary na to jestem....

Nie mniej, skoro tak, to wątek ląduje w koszu. Tak jak to powinno stać się od samego początku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...