Skocz do zawartości

Amaz BIP. Informacja o ostatnim ładowaniu


Netoper

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witajcie.

Mam taką zagwostkę, w MiFit w Redmi 4 Pro pokazuje czas ostatniego ładowania dla MiBand 2, natomiast w Note 4 gdzie jest zapięty BIP nic takiego nie wyświetla pod procentami naładowania.

Band i BIP z europejskiej dystrybucji, soft zasadzony z tematu TomUrbanowicza, samo MiFit również z jego tematu.

 

I teraz pytanie, czy ja coś przeoczyłem w konfiguracji, czy po prostu Bip nie pokazuje w MiFicie ostatniego ładowania?

 

 

 

 

 


Poleciało z fona.

 

 

 

 

Screenshot_2018-06-07-00-02-32-489_com.xiaomi.hm.health.png

Screenshot_2018-06-07-00-02-32-490_com.xiaomi.hm.health.jpeg

Edytowane przez Netoper
add screen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, FromWP napisał:

Niektóre wersje MiFiat to pokazują, inne nie.

A no to mnie uspokoiłeś, że na oczy mi całkiem nie padło :)

Tylko kurcze na obydwu fonach jest zainstalowana ta sama apka od Was z forum b4s_3.3.4.13-04c

I na fonie polówki pokazuje a u mnie lipton.

Ale jak piszesz, że zależy od wersji, to do siebie poszukam jakiejś pokazującej, tylko żeby dla odmiany nie obcięło identyfikacji dzwoniącego czy ślącego sms-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, FromWP napisał:

Zapisz w kalendarzu

Odinstalowany razem z resztą śmiecia. A ściennego nie będę targał ze sobą :))

A już na poważnie, czyli wychodziłoby że to po prostu jakiś zakrzak w danej wersji Mifita, że z Banda pokazuje a z Bip-em nie chce współpracować, nie jest to wina firmware siedzącego w sprzęcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na oryginale FW też cyrki są no to by faktycznie na MiFita wskazywało, no nic, nie jest to tak palący problem jak z tarczą ( jeszcze raz dzięki) ale dla statystyk przydatne. Jak w weekend nic nie wyskoczy to przetestuję inne wersje MiFita. Chyba że zaskoczy na jakiejś kolejnej nowszej.
 


Poleciało z fona.

 

 

 

 

 

Edytowane przez Netoper
ciach wersja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może coś w tym być, mam go dopiero tydzień, po pierwszym uruchomieniu miał 79% mocno go wymęczyłem przez pierwsze 24 godziny i bateria spadła o 10%, ale spadało płynnie. Jak już zaznajomiłem się z obsługą (włącznie ze zmianą FW) to procent naładowania ze 2dni trzymał 69%, nie zmieniał się nawet po restarcie czy to Bipa czy fona, po czym spadło chyba po nocy do63, spadało płynnie a od dwóch dni stoi na 50.
Naładować go teraz? Czy poczekać żeby zeszło do np 20?


Poleciało z fona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Netoper napisał:

Naładować go teraz?

Możesz teraz, nie ma to znaczenia. Byle do pełna (MiFit powinien powiadomić jak się naładuje do 100%). Na 99% zacznie pokazywać kiedy był ładowany. Dzisiaj musiałem reinstalować MiFita, bo dodali dwie nowe tarcze, coś sie pokopało i przestało działać instalowanie tarcz programikiem WatchFace. Po reinstalacji nie pokazywał kiedy ładowany, a po naładowaniu na full pokazuje ponownie.

Edytowane przez FromWP
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chińczaki ładnie to rozwiązali, nie spodziewałem się że podczas ładowania będzie w ogóle aktywny, a tu jeszcze można bawić się.
Jak myślisz, wgrać teraz nowego MiFita bo jest już na forum, czy poczekać i po naładowaniu Bipa dopiero ewentualnie wtedy dać nowego?


Poleciało z fona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...