Skocz do zawartości

Xiaomi Mi8 geekbuying.com


MarioWRC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pierwszy raz kupuję z tego serwisu, dostałem maila od nich ale wydaje mi się dziwny.

Cytat

"Dear Customer,

Thank you for shopping at GeekBuying !

This is to verify that the cardholder and the buyer are the same person. 

Kindly provide us with the following information before we process with the shipment.

1) Front and Back Pictures of your Credit Card

(Only need the last 4 digits and the signature)

2) Pictures of Your Identification Proof ( ID card / Passport )

Note: we don't accept photocopied or scan of credentials, Please keep the complete picture, don't cut images. Make sure the copies of all the credentials provided are clear. 

You can take a picture with your phone and send it to us

After confirm, we will ship the order to your provided address.

Inconvenience regretted.

Sincerely

Jessica

Risk control department

Geekbuying

www.geekbuying.com"

Czy ktoś też tak miał?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MarioWRC napisał:

Chodzi o geekbuying, klawiatura poprawiła błędnie emoji53.png adres się zgadza.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

Prosza cie o weryfikacje, czy nie placiles kradziona karta kredytowa.

Natomiast na twoim miejscu, ja bym mocno przemyslal sprawe zakupow na tej stronie.
Poczytaj watek o tym sklepie tu na forum i wyciagnij wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosza cie o weryfikacje, czy nie placiles kradziona karta kredytowa.
Natomiast na twoim miejscu, ja bym mocno przemyslal sprawe zakupow na tej stronie.
Poczytaj watek o tym sklepie tu na forum i wyciagnij wnioski.
Teraz to już po zawodach bo zapłaciłem. Zobaczymy co z tego będzie.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam popraw 1 post, aby to się dało czytać, nawet jeżeli dostajesz takie rozwalone email'e to wypadałoby je tutaj zedytować i zapisać poprawnie... Jak widzę więcej przerw od tekstu, to mi się odpala tryb "nazi", a jeżeli cytujesz jakąś wypowiedź, nawet spoza forum, to wypadałoby ją umieścić w odpowiedniej opcji... po to ona jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 7.06.2018 o 14:56, PurpleHaze napisał:

... Natomiast na twoim miejscu, ja bym mocno przemyslal sprawe zakupow na tej stronie.
Poczytaj watek o tym sklepie tu na forum i wyciagnij wnioski.

Cześć, mam zamiar kupić Mi8 gdy będzie dostępny z MIUI10 Global ROM lecz nie wiem który z chińskich sklepów internetowych jest najpewniejszy. Proszę o jakieś namiary od osób, które dokonały takiego zakupu z powodzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Motonick napisał:

Cześć, mam zamiar kupić Mi8 gdy będzie dostępny z MIUI10 Global ROM lecz nie wiem który z chińskich sklepów internetowych jest najpewniejszy. Proszę o jakieś namiary od osób, które dokonały takiego zakupu z powodzeniem.

Nie wiem czy w ogole jakikolwiek mi8 pojawil sie w Polsce.
Ten telefon jest zbyt nowy, rozchodzi sie jak cieple buleczki w samych chinach, a ty kupujesz u posrednikow. 
Czekaj, sledz tematy zobacz co i jak.

Natomiast w przypadku xiaomi i ich nowych telefonow, zawsze zalecana jest ostroznosc i odczekanie tych kilku tygodni od premiery. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I tak 22 czerwca chińczyk wysłał do mnie paczkę dhlem, dzisiaj jest już w Warszawie. Dzwonili do mnie z dhl że paczka idzie na odprawę celną i zapewne naliczą mi vat, cło i jakieś inne holerstwo. Jutro podobno doręczenie przesyłki. Dam znać co i jak wyszło z tymi vatami, cłami itd.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tpawel napisał:

Dojdzie tylko VAT+ ewentualna opłata za odprawę ale to nie jest pewne. Dosylales jakieś dokumenty do nich czy Vatują zgodnie z deklaracją z paczki?

 

U mnie za każdym razem vatowali od wartości paczki, a jeżeli kwota na paczce była na "granicy" i VAT byłby niski, to zamiast vatu dowalali mi jakąś opłatę magazynową cz coś takiego, równą ~70zł.

Przed chwilą, MarioWRC napisał:

Musiałem dać im potwierdzenie przelewu i screena ze sklepu z zamówieniem emoji19.png

 

Kek, to Cię nieźle przemaglowali :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I du.pa, przesyłka utknęła wczoraj w Warszawie na odprawie celnej i od tego czasu żadnej informacji co dalej Dostarczenie miało być dzisiaj ale nic z tego nie będzie

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

 

Ile dni czekaliście na odprawę celną? Bo mi już mija 3 dzień a nie będę ukrywał że zaczyna mnie to już denerwować.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz pecha, po prostu przy kolejnych zakupach kilka razy porządnie pomyślisz przed złożeniem zamówienia. Z kogoś muszą ściągać, jak widać nie mało... proste. Najzabawniejsze w sumie jest to (patrząc na datę utworzenia twojego tematu), że teraz zwykłe, bidne rejestrowane przesyłki z Ali dochodzą w przeciągu 2-3 tygodni od zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...