Jump to content

[NIEAKTUALNE] Xiaomi Mi MIX 2 - 1400 PLN plus KW

Recommended Posts

Nazwa przedmiotu: Xiaomi Mi MIX 2

Opis: Mam na sprzedaż Xiaomi Mi MIX 2, w wersji 6 / 64 GB. Telefon został zakupiony w polskiej dystrybucji, w sklepie Sferis, z dwuletnią gwarancją liczoną od dnia zakupu, tj. od 01.03.2018 r.

Bardzo dbam o telefony, zatem oferowany egzemplarz jest w stanie sklepowym. Nie ma żadnych uszkodzeń czy rysek. Nigdy nie upadł, ani nie był w naprawie. Od wyjęcia pudełka noszony w etui, na ekranie naklejona oryginalna folia ochronna Xiaomi.

Telefon ma odblokowany bootloader. Zainstalowany system to MIUI Polska/EU w ostatniej wersji: 8.5.8. Bateria wytrzymuje 2 - 3 dni dość intensywnego (FB, MSG, Insta, SMS, rozmowy, ebooki, muzyka) użytkowania na jednym naładowaniu.

Do telefonu dołączam kilka etui, w tym Nillkin, Imak, MSVII (bodajże 6 czy 7 sztuk) oraz zapasowe folie ochronne. W zestawie, oczywiście z ładowarką i przewodem USB-C (obydwa nieużywane, bo mam inną ładowarkę) i tym wszystkim, co było w pudełku w chwili zakupu, również dowód zakupu.

Cena: 1400 PLN, plus koszty przesyłki - wedle życzenia kupującego.

Aukcja allegro/olx: http://allegro.pl/smartfon-xiaomi-mi-mix-2-ideal-gwarancja-pl-i7388224147.html.

Kontakt: PW lub [email protected]

Zdjęcia:

DSC_2538_00001.jpgDSC_2540_00002.jpgDSC_2541_00003.jpgDSC_2542_00004.jpg

Wątek został uznany za nieaktualny - z powodu informacji w treści lub z powodu braku aktualizacji przez 14 dni. Jeśli jesteś autorem wątku i chciałbyś go przywrócić - napisz do moderatora.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...