Jump to content

Dziwny problem z aplikacją android.process.media

Recommended Posts

Od jakiegoś czasu używając snapchata wyrzuca mi FC aplikacji android.process.media, potrafi zrobić to kilkukrotnie z rzędu po czym włączyć się i działać normalnie. Aplikacja aparatu potrafi włączać się bardzo długo, jakbym używał starego budżetowca. Do tego dzisiaj zauważyłem że bardzo krótko trzymał mi na baterii i główną przyczyną tego była owa aplikacja "Media". Działo się tak na miui 8.3.8, zrobiłem aktualizacje do 8.5.8 ale problem nie ustał. Ma ktoś pomysł, co może być tego przyczyną?5e98b2d56ce6481c33701467b77094b0.jpgc502a75d48aa6306ebcf8cc2bda2d402.jpg0ea3dd0a1335b0715def713ec5a93298.jpg

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Java to nie mój konik, ale... z tego co udało mi się ustalić na githubie, to memory leak, od grudnia ten błąd jest na snapchacie, nie u każdego się pokazuje. Próbowałeś reinstalować samą apkę? 

Java to nie mój konik, ale... z tego co udało mi się ustalić na githubie, to memory leak, od grudnia ten błąd jest na snapchacie, nie u każdego się pokazuje. Próbowałeś reinstalować samą apkę? 
Nie próbowałem, spróbuję. Na pewno lepsze to niż stawianie systemu na czysto a później przywracanie wszystkiego.

Nie próbowałem, spróbuję. Na pewno lepsze to niż stawianie systemu na czysto a później przywracanie wszystkiego.

Po reinstalacji dalej żre baterię