Skocz do zawartości

Serwis, Gwarancja, Naprawa w PL


SiarenX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jeśli już jest taki temat to poproszę o podpięcie gdyż znalazłem tylko pytania na temat Gwarancji i naprawy poza granicami PL.

Mam A1 z ubezpieczeniem i przyszło mi z tego skorzystać - wymiana ekranu

Ergo hestia wysłała telefon do Suwałk - IDEA NORD

i za przykrością telefon został źle naprawiony, ekran odstawał, był źle wklejony, nie wszystko zostało wymienione... Złożyłem reklamacje odebrali telefon do ponownej naprawy... .Stwierdzili że poprawili i teraz będzie lepiej... Nie mam żadnych informacji jakie części zostały użyte, brak info czy nadal jest GorillaGlas... Obecnie telefon spadł na domowe panele i znów pękł... Będę zgłaszał naprawę..
Ale moje pytanie jest następujące czy jest w Polsce jakiś serwis Xiaomi, jakiś autoryzowany serwis który prowadzi naprawy na oryginalnych częściach ? Przy zgłoszeniu szkody zażądam żeby tym razem wysłali go tam gdzie ja chce..

Pozdrawiam

Edytowane przez SiarenX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon kupiłem w Euro RTV i wykupiłem ubezpieczenie... Naprawa w ramach ubezpieczenia unieważnia gwarancje podstawową.. Po ostatniej 2 krotnej naprawie zapytałem się czy maja inny serwis ponieważ z tego jestem nie zadowolony... W odpowiedzi usłyszałem że następnym razem mam poprosić o wysłanie do innego serwisu więc chce być przygotowany..

Oczywiście za każdym razem jest inny konsultant i pewnie gadają co im się chce :(

 

Użytkownik dzidexx podał linka ale doczytałem że to CCS ..... ich też już znam ... oddawałem tam 3 moje wcześniejsze SONY.... też masakra :(
Nikt nie przykłada się do napraw... CCS przy problemie z gniazdem USB w celu naprawy GW kazało wymienić odpłatnie ekran za 750zł - no ręce opadają

Edytowane przez SiarenX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...