Skocz do zawartości
  • 0

ktory tel wybrac?


wisniaplc

Pytanie

23 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
1 minutę temu, wisniaplc napisał:

ok dzięki za odpowiedz :D a główne różnice/zalety  przemawiające za tym tel??

Ekran, bateria, aparat, wersja Androida (najnowsze Oreo) WiFi AC, jakość wykonania itd. Poszukaj testów i porównań, jest tego już sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
8 minut temu, FromWP napisał:

Ekran, bateria, aparat, wersja Androida (najnowsze Oreo) WiFi AC, jakość wykonania itd. Poszukaj testów i porównań, jest tego już sporo.

super dzieki za pomoc :D jeszcze mam pytanie szukając na allegro np powinienem na coś szczególnie zwrócić uwagę?? lepsze gorsze wersje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z5 compact to zabytek z 2015 roku. Jedyny jego plus to jakaś tam wodoszczelność i to że mniejszy. Ale przyzwyczajenie drugą naturą. Miui jest specyficzne i nie wszystkim pasuje. Mi akurat pasuje, czego nie mogę powiedzieć o najnowszej nakładce od Sony. Dzisiaj bawiłem się ZX2 compact i mam bardzo dziwne odczucia. Wolałbym zdecydowanie Redmi Note 5 (pomijając cenę, bo ponad dwa razy tańszy, sporo większy, ale niewiele cięższy). Ogólnie sprawia wrażenie szybszego (nie w benchmarkach tylko normalnym użytkowaniu), sam ekran też chyba lepszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
37 minut temu, wisniaplc napisał:

a jak ze szkłem do tego tel i etui?? jest już coś porządnego??

Silicon jest w komplecie z telefonem, inne etui też już są. Szkło to niestety jak w każdym z zakrzywionym ekranem, trochę trudniejszy temat. Albo mniejsze, albo na cały ekran z ramką przyklejane tylko na brzegach, pogarszające widoczność i potrafiące się odklejać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 minutę temu, dzidexx napisał:

Xkom innych nie sprzedaje, mispot ma błędy w opisie.

Xkom ma wg mnie zdecydowanie lepszą obsługę sprzedażową i po.

jesli na 1000% w xkom dostane wersje global z b20 to biorę ja :D dzieki za info (ogólnie dziwne ze nie piszą o tym ani na allegro ani na swoje stronie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Xkom innych nie sprzedaje, mispot ma błędy w opisie.
Xkom ma wg mnie zdecydowanie lepszą obsługę sprzedażową i po.
Xkom sprzedaję telefony, których nie ma na stanie. Pisałem do nich zaraz po premierze Redmi Note 5 ,czy jest dostępny, napisali że na razie nie i dadzą mi znać w mailu jak go będą mieć na stanie. Do dzisiaj nikt się nie odezwał. Potem zrezygnowałem z chęci zakupu na rzecz Redmi 5 plus 4/64 GB w kolorze niebieskim. Wszedłem na ich stronę, dodałem telefon do koszyka i zamówiłem za pobraniem. Po chwili dostałem maila, że telefon będzie dostępny dopiero po 16 czerwca. Zamówiłem więc na Allegro ten sam sam model taniej o 100pln i po 24 h go miałem u siebie. Tak, że odradzam tę firmę, a już na pewno płacenie na przód kasy i potem czekanie miesiąc na telefon.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Też miałem info o wysyłce w 24h. Zamówiłem, podałem wszystkie dane do wysyłki i potem dostałem maila , że telefonu nie mają i wysyłka po 16 czerwca. Dobrze że nie zapłaciłem kartą, bo bym tylko zamroził pieniądze. Chciałem zamòwić Redmi Note 5 w wersji 3/32 GB blue i też podobna była sytuacja. Wysyłałem maila z pytaniem o dostępność i okazało się, że dopiero czekają na dostawę i że się odezwą jak będzie w sprzedaży, a do dzisiaj zero odzewu z ich strony. Jak nie chcą zarobić to trudno, ale wystawianie towaru , którego nie mają na stanie to przegięcie.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja zamawiałem przez stronę Xcom. Może i miałem pecha, ale to źle świadczy o sklepie, że nawet nie poinformuje uczciwie klientów, że towar będzie dostępny wtedy, a wtedy. Nie jestem aż taki niecierpliwy i czekałem kilka dni na maila, ale nikt się nie odezwał. Jeszcze wcześniej kontaktowałem się z nimi przez ich chat na stronie www i konsultant mnie poinformował , że czekają na dostawę i się odezwą jak Redmi Note 5 będzie dostępny. Szkoda, bo chciałem kupić w pewnym sklepie telefon z dwuletnią gwarancją, ale w sumie kupiłem u sprzedawcy na Allegro od którego już trzeci telefon kupiłem w ciągu półtorej roku i jestem zadowolony. Do tego dużo taniej i wersja global. No i kolor niebieski tak jak chciałem.

 

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...