Skocz do zawartości

Pierwsze wrażenia posiadaczy - Mi Mix 2s


Volv3r

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś rozpoznał działanie regulacji jasności ekranu?
Za każdym razem po włączeniu ekranu muszę wchodzić i podciągać jasność bo jest na minimum.
Niezależnie od tego czy mam "auto" - to bym zrozumiał, czy też z wyłącznym "auto".

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, _harry napisał:

Czy ktoś rozpoznał działanie regulacji jasności ekranu?
Za każdym razem po włączeniu ekranu muszę wchodzić i podciągać jasność bo jest na minimum.
Niezależnie od tego czy mam "auto" - to bym zrozumiał, czy też z wyłącznym "auto".

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 

Zauważyłem to, kiedy jeszcze myślałem nad Mixem i bawiłem się nim w sklepie. Działo się dokładnie to co opisujesz. W moim prywatnym telefonie jednak to nie wystepuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo, w efekcie wyłączyłem automatyczną regulację ostrości...
Automat tak samo źle działa jak ręczne ustawianie.
Problem jak się okazuje znany od kilku miesięcy ale wciąż nie załatwiony.
Na obcych forach jadą z tematem już dłuższy czas.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

W chwili obecnej mam RN 2 32GB i zastanawiam się nad MM2S. Z braku możliwości dołożenia pamięci zastanawiam się nad wersją 128GB.

Chyba bardziej popularna jest wersja 64 GB

 W geek 128GBjest za 429 $ wysyłka z Polski

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak w tym telefonie zrobić aby odblokował się sam gdy podłączy się do urządzenia Bluetooth np do auta? Smartlock nie działa a w odblokowaniu bluetooth nie można dodać nic poza urządzeniami xiaomi.....

Wymyślił ktoś coś na błąd w aplikacji sms polegający na niewyświetlanie od czasu do czasu informacji od kogo mamy wiadomości?

Jak narazie ciągle znajduję błędy...

czy wiadomo dlaczego gdy usunie się jakąś aplikację z moich aplikacji w sklepie play aplikacja się wysypuje?

jak ustawić aby w kontaktach wyświetlały się tylko kontakty z 2 kont google? mam trzy i mogę wybrać albo wszystko albo tylko jedno....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie odświeżają się nazwy kontaktów przy SMS, po drugim czy trzecim wejściu do aplikacji widać od kogo jest SMS - wcześniej widać tylko numer telefonu

2. Wciąż problem z jasnością automatyczna - o ile w dzień czujnik reaguje prawidłowo to wieczorem ustawia na tak niskim poziomie że nic nie widać

3. Nie widać ilości nowych SMS na ikonie aplikacji: edit - po ustawieniu notyfikacji cyferki się pokazują

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nie wiem nawet karty sim w nim nie mam :)
czekam az bede mogl odblokowac BL i leci xiaomi.eu

moze ktos powiedziec o co chodzi w tym nazewnictwie ? znalazlem takie oto systemy na mixa 2s od xiaomi.eu:

- xiaomi.eu_multi_MIMix2S_9.3.7_v10-9 ten pobralem z tej strony z zakladki pobierz miui

- xiaomi.eu_multi_MIMix2S_V10.2.1.0.PDGCNXM_v10-9 a tego znalazlem albo gdzies tutaj podlinkowanego albo na XDA

ten drugi wazy 300MB mniej. testowal ktos je ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, _harry napisał:

Żadne z wyżej wymienionych problemów nie występują u ciebie?

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 

na globalu nie mam zadnych bugow jak narazie :) jedynie z pogoda ale jak bedzie root to ja wywale bo juz siedzi weather m8 :) 
nawet nie wgrywam xiaomi.eu skoro wsio smiga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.02.2019 o 18:08, kris259 napisał:

Jest  nowe MIUI  ? tzn ja mam Global 10.2.1.0  - jest nowszy?

 

Dnia 14.02.2019 o 18:26, _harry napisał:

No właśnie nie ma... Sprawdziłem przed chwilą.
Na RN4 wszedł dziś. A na mi mix 2s cisza.
Myślałem że to na wszystkie na raz idzie?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 

Dzisiaj z rana otrzymałem aktualizację do 10.2.2.0 Stable, ale z opisu wynika, że to tylko aktualizacja zabezpieczeń na luty 2019

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dotarł do mnie Mi Mix 2S. Dystrybucja europejska, po włączeniu dostałem aktualizację do MIUI Global 10.2 (10.2.2.0, PDGMIXM), wersja Android 9 PKQ1.180729.001.

Czy wg użytkowników warto bawić się w zmianę na Xiaomi.eu? Co ew. wnosi w stosunku do Globala?
Podpytuję, bo MIUI ostatnio na Xiaomi miałem chyba 2 lata temu jeszcze w wersji 8, a tak to siedziałem na Lineage lub innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, raven66 napisał:

Dotarł do mnie Mi Mix 2S. Dystrybucja europejska, po włączeniu dostałem aktualizację do MIUI Global 10.2 (10.2.2.0, PDGMIXM), wersja Android 9 PKQ1.180729.001.

Czy wg użytkowników warto bawić się w zmianę na Xiaomi.eu? Co ew. wnosi w stosunku do Globala?
Podpytuję, bo MIUI ostatnio na Xiaomi miałem chyba 2 lata temu jeszcze w wersji 8, a tak to siedziałem na Lineage lub innych.

Ciemny motyw, odblokowanie twarzą, motywy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.04.2019 o 22:47, vvvzc napisał:

Ciemny motyw, odblokowanie twarzą, motywy

Odblokowanie twarzą i motywy można mieć na Globalu po zmianie regionu np.: na Indie, a ciemny motyw na IPSie to średni pomysł. Jak dla mnie nie warto bawić się w Xiaomi.eu Wczoraj dostałem aktualizację do 10.3.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, hackmaniak napisał:

Odblokowanie twarzą i motywy można mieć na Globalu po zmianie regionu np.: na Indie, a ciemny motyw na IPSie to średni pomysł. Jak dla mnie nie warto bawić się w Xiaomi.eu Wczoraj dostałem aktualizację do 10.3.2

@hackmaniak pamiętasz może co zmieniała aktualizacja 10.3.2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...