Skocz do zawartości

Pierwsze wrażenia posiadaczy - Mi Mix 2s


Volv3r

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko podczas rozmowy nie wygasza mi ekranu też ktoś tak ma?

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka


Też czasami tak mam, pomaga odsunięcie telefonu od twarzy i ponowne przyłożenie do ucha.

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko jak wyglądaja wibracje ? W porównaniu do Mi5,które były bardzo słabe.. nie chodzi mi o to,żeby rozrywało kieszeń,ale przynajmiej czuć bylo..
Wg mnie są OK. Podejrzewam, że ceramika daje nieco popalić w tej kwestii ale nie zwróciłem uwagi, że jest coś nie tak.
Mam pytanko podczas rozmowy nie wygasza mi ekranu też ktoś tak ma?

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka


Wygasza się. Czasami za to się nie zaświeca po odstawieniu od ucha. Chyba czujnik nie jest najlepszy na świecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, jacek1313 napisał:
Klikasz wersje jądra potem po prawej kropki i tam na dole jest proksimy sensor ja mam tak ustawione jak na skrinie i lapie zawsze

Dzięki! Bardzo przydatna informacja.

Przy okazji jest możliwość zwiększenia czułości dotyku? Najlepiej typu włącz/wyłącz. Nie widzę takiej opcji a miałem to na Samsungu starym. Było jako opcja w rozwijanego z góry menu. Może jakas apka dodatkowa?

Pozwalało to, po włączeniu, obsługiwać tel. w pokrowcu i przez skórzana rękawice.

Ma to Xiaomi gdzieś?

Edytowane przez mrosi
Rozumiem, że Twoja wrodzona inteligencja nakazała przewalić bezmyślnie cały cytowany post, wraz z obrazkiem...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, ktosieklosiek napisał:

Przestań reklamować tą żałosną firmę. Popatrz na zdjęcie. Patrząc się od krawędzi. Szybka ekranu, następnie folia transportowa i na końcu FlexibleGlass, tak FlexibleGlass... Oddałem to coś i zwrócili mi całą kasę. Kilka różnych egzemplarzy FlexibleGlass wyglądała identycznie. Telefon to Xiaomi Redmi Note 4. Kiedyś 3mk to była porządna firma i robiła porządne produkty. Nie było tłumaczenia ekran 2.5D. Na ekrany 2.5D także potrafili wykonać porządny produkt nie jak teraz g***o. Kiedyś polecałem 3mk teraz NIE!

No widzisz na mixa 2s zrobili fajne szkło, wejdź do tematu w akcesoriach - wrzuciłem tam kilka zdjęć.

Edytowane przez mrosi
Edycja cytowanej zawartości jest zbyt wymagająca intelektualnie....?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Forsaken

Witam
Prawie kupiłem ten telefon ale dzisiaj znalazłem info, że podobno w tym urządzeniu czujnik zbliżeniowy jest umieszczony na dole. Skutkuje to tym, że często twarz dzwoniącego jest oświetlana włączonym ekranem i tym samym często policzkiem rozłączamy rozmowę. Czy jakiś użytkownik to potwierdzi?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Prawie kupiłem ten telefon ale dzisiaj znalazłem info, że podobno w tym urządzeniu czujnik zbliżeniowy jest umieszczony na dole. Skutkuje to tym, że często twarz dzwoniącego jest oświetlana włączonym ekranem i tym samym często policzkiem rozłączamy rozmowę. Czy jakiś użytkownik to potwierdzi?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka


Mi się zdarzyło narazie raz od tygodnia

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Prawie kupiłem ten telefon ale dzisiaj znalazłem info, że podobno w tym urządzeniu czujnik zbliżeniowy jest umieszczony na dole. Skutkuje to tym, że często twarz dzwoniącego jest oświetlana włączonym ekranem i tym samym często policzkiem rozłączamy rozmowę. Czy jakiś użytkownik to potwierdzi?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka


Czujnik zbliżeniowy jest ultradźwiękowy i jest prze krawędzi górnej ramki

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Forsaken napisał:

Witam
Prawie kupiłem ten telefon ale dzisiaj znalazłem info, że podobno w tym urządzeniu czujnik zbliżeniowy jest umieszczony na dole. Skutkuje to tym, że często twarz dzwoniącego jest oświetlana włączonym ekranem i tym samym często policzkiem rozłączamy rozmowę. Czy jakiś użytkownik to potwierdzi?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

Dwa, trzy wpisy wyżej masz odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Prawie kupiłem ten telefon ale dzisiaj znalazłem info, że podobno w tym urządzeniu czujnik zbliżeniowy jest umieszczony na dole. Skutkuje to tym, że często twarz dzwoniącego jest oświetlana włączonym ekranem i tym samym często policzkiem rozłączamy rozmowę. Czy jakiś użytkownik to potwierdzi?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka


Chyba nie na dole... Zakładając, że względem Mi Mix 2 nic nie zmienili w tym temacie.

bdf664a16b5c6ad5c32a7ae6c86667bf.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam mi mixa 2s od tygodnia i powiem tylko tyle zasięg w tym telefonie to porażka. Przesiadłem się z One plus 5t i widzę w ilu miejscach mam problem z zasięgiem co nie występowało na poprzednim smartfonie.

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Forsaken

Czyli częściowo przynajmniej jest w tej plotce prawda. Zdarza się, że aparat nie wygasza ekranu co np w moim mi6 kompletnie nie ma miejsca...

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli częściowo przynajmniej jest w tej plotce prawda. Zdarza się, że aparat nie wygasza ekranu co np w moim mi6 kompletnie nie ma miejsca...

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka


14 lipca ma być, z tego co mi się rzuciło w oczy na chińskim forum, udostępniona aktualizacja MIUI 10.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, jacek1313 napisał:

Klikasz wersje jądra potem po prawej kropki i tam na dole jest proksimy sensor ja mam tak ustawione jak na skrinie i lapie zawsze
 

 

Spróbowałem i ustawienie na wartość "8" powoduje problemy z wybudzeniem ekranu po rozmowie. Ustawiłem na "5" (w sumie nie pamiętam, jaka jest wartość fabryczna) i działa jak należy.

 

BTW, ktoś ma namiar na jakieś porządne TWRP? To, które mam (3.2.1-0), nie wiem czy tylko u mnie, ma problemy z działaniem: przyciski działają z opóźnieniem, problematyczny dotyk, etc. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Spróbowałem i ustawienie na wartość "8" powoduje problemy z wybudzeniem ekranu po rozmowie. Ustawiłem na "5" (w sumie nie pamiętam, jaka jest wartość fabryczna) i działa jak należy.
 
BTW, ktoś ma namiar na jakieś porządne TWRP? To, które mam (3.2.1-0), nie wiem czy tylko u mnie, ma problemy z działaniem: przyciski działają z opóźnieniem, problematyczny dotyk, etc. ...
Fabrycznie jest na 5 właśnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia Fri Jul 06 2018 o 17:41, mich4u napisał:
Dnia Fri Jul 06 2018 o 13:33, mrosi napisał:
 
Spróbowałem i ustawienie na wartość "8" powoduje problemy z wybudzeniem ekranu po rozmowie. Ustawiłem na "5" (w sumie nie pamiętam, jaka jest wartość fabryczna) i działa jak należy.
 
BTW, ktoś ma namiar na jakieś porządne TWRP? To, które mam (3.2.1-0), nie wiem czy tylko u mnie, ma problemy z działaniem: przyciski działają z opóźnieniem, problematyczny dotyk, etc. ...

Fabrycznie jest na 5 właśnie.

Fabrycznie jest na 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzis doszedł do mnie nowiutki mix 2s, pierwsze wrażenie ? Sztos. Telefon zapiernicza jak jakas formula F1. Sam design telefonu wyparł wywarł na mnie ogromne wrazenie, czuc ten prestiz. Jedyne teraz musze czekac 15 dni na odblokowanie bt co jest chore..

Edytowane przez mrosi
Ech...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.07.2018 o 13:33, mrosi napisał:

BTW, ktoś ma namiar na jakieś porządne TWRP? To, które mam (3.2.1-0), nie wiem czy tylko u mnie, ma problemy z działaniem: przyciski działają z opóźnieniem, problematyczny dotyk, etc. ...

Na problemy z dotykiem wydali TWRP w wersji v6. https://forum.xda-developers.com/xiaomi-mi-mix-2s/development/recovery-twrp-mix-2s-t3790922
tyle że nie działa MTP...

Ja mam natomiast inny problem, o ile BL itp poszło w 15 minut to nie jestem w stanie telefonu uruchomić... wgrałem właśnie TWRP v5, raz jeszcze zainstalowałem MIUI Polska 8.7.6 i teraz czekam... Czegoś nie zrobiłem czy wtf że nie bootuje?

Edytowane przez Ari93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ari93 napisał:

Na problemy z dotykiem wydali TWRP w wersji v6. https://forum.xda-developers.com/xiaomi-mi-mix-2s/development/recovery-twrp-mix-2s-t3790922
tyle że nie działa MTP...

To wiem. Wątek wisi już od kilku dobrych miesięcy. Nikt jakoś nie kwapi się do wydania nowszej wersji, z działającym poprawnie interfejsem. Jest nadzieja, bo MIX 2s to "młody" telefon...

4 minuty temu, Ari93 napisał:

Ja mam natomiast inny problem, o ile BL itp poszło w 15 minut to nie jestem w stanie telefonu uruchomić... wgrałem właśnie TWRP v5, raz jeszcze zainstalowałem MIUI Polska 8.7.6 i teraz czekam... Czegoś nie zrobiłem czy wtf że nie bootuje?

Zrób format data w TWRP. Tylko skopiuj wcześniej dane na PC. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mrosi nawet pamięć wewnętrzną wyczyściłem ;) skopiowałem raz jeszcze na tym TWRP v5 najnowszy rom, wyczyściłem wszystko łącznie z systemem, sprawdziłem MD5 ale widzę że bez zmian... pobieram jeszcze 8.6.28, może na tym 8.7.6 jest coś że zbootować nie potrafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ari93 napisał:

@mrosi nawet pamięć wewnętrzną wyczyściłem ;) skopiowałem raz jeszcze na tym TWRP v5 najnowszy rom, wyczyściłem wszystko łącznie z systemem, sprawdziłem MD5 ale widzę że bez zmian... pobieram jeszcze 8.6.28, może na tym 8.7.6 jest coś że zbootować nie potrafi.

Miałem kiedyś taki przypadek na Mi MIX. W sekcji wipe TWRP zrobiłem trzy rzeczy:

1. Format Data;

2. Factory Reset;

3. Advanced -> zaznaczone wszystko poza System i suwak.

I to dokładnie w tej kolejności. Nie wiem czy i jakie to ma znaczenie, ale u mnie zadziałało.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...