Sign in to follow this  
Huhus1984

Przeglądarka stockowa - nie pobiera zdjęć, grafik ze stron internetowych

Recommended Posts

Witam, posiadam xiaomi redmi note 4 global. Przeszukałem już wiele stron, ale nie znalazłem rozwiązania. Mianowicie korzystam z fejsa w wersji mobile przez przeglądarkę stockową mi. Dlaczego nie mogę pobrać zdjęć z fejsa. Niby na chwilę wyskoczy, że trwa pobieranie, ale nigdzie się ta fotka nie zapisuje. To samo się dzieje, gdy chce pobrać zdjęcie, grafikę ze strony google. Natomiast google chrome bez problemu zapisuje zdjęcia. Przeglądarka posiada uprawnienia do pamięci telefonu. Mam wrażenie, że problem pojawił się po aktualizacji do global 9.5.8/9.5.9. Wcześniej działało. 

Przeglądarka ma nadane uprawnienia do zapisywania? Zobacz uprawnienia pamięci czy włączona jest przeglądarka.

Edited by Marioosz

Tak, posiada uprawnienia. Zauważyłem że po zmianie regionu na Szwajcarię zdjęcia zapisują się bez problemu. Po powrocie na Polskę problem z zapisywaniem wraca. Czyżby to miało jakiś związek z RODO i nie można pobierać zdjęć z netu? 

Edited by Huhus1984

Rozumiem że nie tylko z fejsa nie można pobrać? U mnie bez problemu się zapisują z FB. Tylko był komunikat żeby zezwolić aplikacji Facebook na dostęp do pamięci telefonu.

Również ze strony google nie zapisują się zdjęcia. A z facebooka tylko poprzez stronę w stockowej przeglądarce. W apce nie ma problemu, ale wolę używać fejsa poprzez przeglądarkę i tą stockową, dlatego tak szukam odp. Może  ktoś sprawdzi na miui 9.5.9 region Polska, czy też stockowa przeglądarka nie zapisuje zdjęć ze stron takich jak Google i facebook. Sts 

Ps. Po aktualizacji do miui 9.5.10.0 problem nie ustąpił. To się zaczęło rypać po którejś aktualizacji. 

Edited by Huhus1984