Skocz do zawartości

Problem z sim i wifi


Alevy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj podczas używania messengera na moim xiaomi mi 6 (miui Global 9.5 stabilna 9.5.6.0(OCAMIFA)) nagle się zresetował, po czym po ponownym uruchomieniu nie czytał karty sim. Wchodząc w ustawienia i włączając wifi wywala ustawienia, a wifi pozostaje wyłączone. Restarty nie pomagają, przywrócenie do ustawień fabrycznych jest niemożliwe, ponieważ chcą aby się zalogować do konta xiaomi co jest niemożliwe bez podłączenia do internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Alevy napisał:

przywrócenie do ustawień fabrycznych jest niemożliwe, ponieważ chcą aby się zalogować do konta xiaomi co jest niemożliwe bez podłączenia do internetu.

Możesz zresetować z poziomu recovery (w twoim chyba przytrzymanie vol+ i power przy włączeniu). Tylko jak nie pomoże to po uruchomieniu telefonu, bez internetu (podania hasła do konta nie uruchomisz go).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, FromWP napisał:

Tylko jak nie pomoże to po uruchomieniu telefonu, bez internetu (podania hasła do konta nie uruchomisz go).

I tak się stało, wipe nic nie dał, po ponownym uruchomieniu problem nadal występuje, przełożenie sim w drugi slot też nic nie dało, czyżby została ręczna reinstalacja systemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej ma zablokowany, bo telefon ma od kilku dni. Masz jakiś pomysł jak sprawdzić czy to nie usterka sprzętowa? I czy bootloader bez dostępu do telefonu da się odblokować, bo ja sam już nie pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz zablokowany i nie da się odblokować bez dostępu do telefonu, uruchomieniu opcji programisttcznych, dadanie tam konta itd. Nie wiem jak sprawdzić czy to uszkodzenie sprzętowe. Rom można wgrać, ale trzeba rozbierać telefon (tespoint dla wymuszenia trybu download). Można też próbować chińską wersją mipcsuite, ale bez gwarancji sukcesu. Niestety chyba tylko serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...