Skocz do zawartości
  • 0

Smartfon do 5 cali do 1000zł


BlackCruzer

Pytanie

Moje wymagania:

  • Dużo pamięci min.32GB. Trwałość. Fajny design
  • Max 5 cali, dla mnie 5.5 to już przesada, przesiadam się z 4 cali, więc nie chce więcej niż 5.
  • Czyli albo 4x albo 5a. Jak doradzicie? 
  • Jak wygląda wytrzymałość z 4x?

I gdzie najlepiej to kupić? Trochę się już rozejrzałem po rynku xiaomi. polska dystrybucja trochę droższa, ale wole polski serwis i brak przygód z instalacją polskiego softu MIUI(chyba że nie do końca zrozumiałem co to wersja Global).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Najtaniej i z gwarancją 24 miesiące w Europie oraz  softem Global (nic nie trzeba robić) to na Ibuygou. Jeszcze 2 miesiące temu wyhaczyłbyś Mi6 z przesyłką z Europy za 1300 (a warto dołożyć), ale teraz to już pozamiatane.

Z tych dwóch to wykreśliłbym od razu 5a, MIUI to dosyć ciężka nakładka, a ramu tam tylko 2 GB.

Jednak jeśli zdecydujesz się na 4X to chyba lepiej kupić w Polsce bo od chińczyków oszczędność będzie niewielka. Tanio ma proline i dobre opinie.

Ja bym ci radził polować na jakąś Mi6 w idealnym stanie. Ludzie teraz będą sprzedawać bo wychodzą Mi8, Mi Mixy itd.

Edytowane przez El Madridista
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czytałem, że wgrywane Miui z xiaomi.eu jest bardziej energooszczędne i ma wyższe SOT, tak to działa? 

Bo proline, mają gwarancje ale chyba we własnym zakresie, bo nie są oficjalnym dystrybutorem.

Nie powiem, że mi się nie śpieszy, ale liczę, że na dzień dziecka będą promocje czy to w Polsce czy na Ibuygou. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Prawdę mówiąc nie wiem, bo nie korzystam z xiaomi.eu. Ja zawsze polecam Globala, wydaje się po prostu mniej kłopotliwym softem. To w końcu oficjalna wersja od Xiaomi, bez żadnych przeróbek.

Nie wiem czy czasem Proline nie ma telefonów od ABC Data, albo od tego drugiego dystrybutora, nie pamiętam nazwy. Tak czy siak słyszałem, że nie ma problemów z gwarancją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@BlackCruzer Nie 5a tylko 4x i najlepiej oficjalnie, z darmowa dostawą do domu. Może gdzies znajdziesz taniej ale niewiele. Moim zdaniem nie ma sensu narażać się na ewentualne problemy dla zaoszczędzenia nawet 100-150 zł. https://mi-home.pl/telefony-redmi/redmi-4x-32gb-black

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...