Jump to content

Recommended Posts

10 godzin temu, Dziadunia napisał:

Co to znaczy,że laguje?Mam tą wersję aktualizacji i nie widzę problemów z aparatem.

Jest cały czas to co było wcześniej - żadnych zmian.

Jak telefon pracuje kilka dni bez restartu to aplikacja aparatu laguje, zacina się przy robieniu zdjęć, żeby zrobić zdjęcie po zdjęciu trzeba odczekać kilka sekund itp.

• Replies 511
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ale problem w tym,że on lata w 4k całkiem przyzwoicie,tu czy tu zgubi klatkę,ale dramatu nie ma. Akurat w moim przypadku,4k jest zupełnie zbędne,po prostu testuję,bardziej by się przydało fhd 60

A to nie można stać i coś filmować? Nie trzeba kręcić video i iść czy biec Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Nie bardzo wiem do czego zmierzasz, ale Note 5 przeżył już jedną zmianę bazy, a jak to ładnie określiłeś "Za bardzo się im udał ten model" - więc nie jest tak źle, nie?

Posted Images

Dnia 2.09.2018 o 22:40, rafmik napisał:

Jest cały czas to co było wcześniej - żadnych zmian.

Jak telefon pracuje kilka dni bez restartu to aplikacja aparatu laguje, zacina się przy robieniu zdjęć, żeby zrobić zdjęcie po zdjęciu trzeba odczekać kilka sekund itp.

I po paru dniach potwierdzam... nadal aparat mocno laguje, zdarza się że freeza łapie cały system.

Dodatkowo tez sa lagi w systemie, głównie przy przełączaniu aplikacji. 

Sprawdziłem teraz na szybko na telefonie siostry, która zaktualizowała RN5 do 9.6.4.0, i osobiście ja żadnych wymienionych problemów typu zwiechy aparatu czy przełączanie aplikacji nie zauważyłem (choć siostra mieszka poza domem, więc po dłuższym czasie może coś tam rzeczywiście czasem się zatnie w aparacie, zresztą - coś ona o tym wspominała, że czasem się zdarza...).

Edit - w sumie raz się zdarzyła zwiecha w aparacie. ale przełączanie aplikacji działa dobrze, gesty dla mnie też ;-)

Macie już MIUI 10 ? U mnie dziwna sytuacja. Najpierw wczoraj wyskoczyło info o nowej wersji, klikam w powiadomienie i... wyskakuje kolejne o braku aktualizacji.

No nic. Dziś rano wstaję, znowu powiadomienie, że tym razem pobrało wersję 10. Klikam zainstaluj i ... znowu info o braku aktualizacji.

Sprawdziłem, że paczka się pobrała, ale jak chce ją manualnie wybrać do instalacji to dostaję info, że to nieoficjalny rom i nic nie mogę zrobić... :D

Co wy na to ?

Czemu full wipe?
File not found, możesz wrzucić na jakiś serwis hostujący (albo nawet dropbox/google drive)?
Bo się za cholere nie mogłem na konto Xiaomi zalogować.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Ponoć ze Szwajcarii idzie.
Z tym różnie. U mnie nie chciało znaleść

No i mogliby w końcu ogarnąć prędkość aktualną internetu w pasku powiadomień i wyswietlać wartość w Bitach a nie w Bajtach bo tak trzeba to co się wyświetla razy osiem mnożyć

3 godziny temu, Dobix napisał:

Miałem tak samo z tym powiadomieniem i pobrałem stąd:

http://bigota.d.miui.com/V10.0.1.0.OEIMIFH/miui_HMNote5HMNote5ProGlobal_V10.0.1.0.OEIMIFH_98721c9743_8.1.zip

Też instaluj z paczki.

Full wipe tylko wtedy jak sie przechodzi z global beta na global stable.

jak przejsc z bety do stable? by nie uceglic telefonu? tel to RN5, najnowsza wersja beta (8.9.13)

3 godziny temu, Orjon napisał:

Przez OTA: region Polska - aktualizacja jeszcze niedostępna, zmiana regionu na Szwajcaria/Czechy/Niemcy - nie ma. Mi tam się nie śpieszy, zresztą - to nie mój telefon, gdyby to był mój, to pewnie od razu odblokowałbym bootloader i wgrałbym coś innego. ;)

MiuiPro polecam :-)

47 minut temu, focusik09 napisał:
A Panie, to takie Miui w którym spolszczenie jest dzięki @orjon

Hehehe a jakaś różnica między miui a miui pro oprócz tłumaczenia?;p

Edited by marcinj6
3 godziny temu, marcinj6 napisał:

Hehehe a jakaś różnica między miui a miui pro oprócz tłumaczenia?;p

Tak,  są różnice, pozwolę sobie wkleić link do tematu @Orjon w którym opisuje różnice między MiuiPro a Miui Polska 

I tak sobie skaczę z xiaomi.eu na MiuiPro, i na odwrót co jakiś czas, żeby mi się nie nudziło :P 

Edited by focusik09

Niee, siedzę na Masik X 1.1 :) Jedyny błąd jaki znalazłem to niemożność dodania kolejnego konta w trybie Dual Apps - z uporem maniaka wrzuca mi je jako główne :C Poza tym, cud, miód i malina - zdecydowanie lepsza, responsywniejsza i szybsza modyfikacja niż xiaomi.eu.

Edited by Antyhaker