Recommended Posts

Musi działać.
Jeśli nie działa to próbuj zmienić w build.prop wartość dla persist.vendor.camera.HAL3.enabled z 0 na 1.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Musi działać.
Jeśli nie działa to próbuj zmienić w build.prop wartość dla persist.vendor.camera.HAL3.enabled z 0 na 1.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Nie wiem co zepsułem wcześniej, ale zainstalowałem jeszcze raz i działa. Wybacz za zbędną panikę

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Koledzy, koleżanki, zainstalowałem dev'a 9.3.28 z androidem pie. Niestety telefon w ogóle nie przechodzi teraz w tryb głębokiego snu. Jestem na etapie oczekiwania na odblokowanie bootloadera, ale wczoraj ładowałem telefon wieczorem i dzisiaj znowu jest podłączony. Przez noc spadło mi 15% baterii, gdzie normalnie jest to 1-2%.

Telefon pokazuje mi, że jest ciągle wybudzony, a największe zużycie ma system android. 

Próbowałem wyrzucać wszystko z pamięci ram, czyściłem pamięć podręczną, pogrzebałem w ustawieniach wifi. Jak teraz jest pod ładowarką, to pokazuje jakby się usypiał, a wcześniej uruchamiałem go ponownie. Próbowałem cuda i dziwy i nic to nie dawało.

@Orjon Pewnie już wiesz, ale najnowszy global beta (9.4.15) ma Cyfrową Równowagę zintegrowaną z ustawieniami To tak a propos mojego niegdysiejszego pytania.

Edited by Antyhaker
  • Like 1

Czy ktoś miał problem z brakiem plkiów w TWRP po przejściu z globala na eu?

Udało mi się przejść z Globala 10.2.2. na MIUI.eu  na wersję stabilną 10.2.2. Teraz pojawaiła się nowsza wersja stable i okazało się, że TWRP nie widzi plików. 

Czy trzeba wgrać od nowa TWRP?

Wiecie może kiedy wyjdzie android 9 na redmi note 5 global? 
Nie wiadomo

• Haha 1

witam

Czy jest już oficjalna aktualizacja do Androda 9 dla wersji Global.

Znalazłem cos takiego w sieci  miui_HMNote5Global_9.3.25_f0bce891df_9.0

Nie jestem pewien czy to dobry plik  dla Xiaomi Redmi Note 5

Czy będzie automatyczna aktualizacja , czy trzeba samemu wrzucić do pamięci.....

Edited by fancik

"After a long time of waiting for the new update, MIUI 10 Pie build 9.3.25 for Xiaomi Note 5 (whyred) was leaked today.

Surprisingly, the beta build released for both Global and China ROMs closed beta teams, and it got leaked via telegram user.

Because Xiaomi Note 5 (whyred) is a super popular device for custom ROMs users, I’ve made a special release of those closed beta Pie ROMs Firmware, non-arb Firmware, and Firmware-less ROMs.

Note: These ROMSs and Firmwares can’t be flashed from the official updater. You’ll have to use a custom recovery in order to flash."

wygląda na to,że to nieoficjalna wersja 9-ki, ale znaczy także niebawem dostaniemy aktualizację

Dafuq ludzie :) 9.3.25 to wyciek z marca, od tamtego czasu każda kolejna beta jest już na Androidzie 9. Innymi słowy - tak, oficjalna jest już od dawna. Nie, wciąż nie ma stabilnego wydania.

• Like 1

Dziś dostałem aktualizację do Miui 10.3.1.0 wersja Global stabilna , ale Android nadal 8.1 .....telefon działa ok 

Dnia 20.05.2019 o 10:58, fancik napisał:

Dziś dostałem aktualizację do Miui 10.3.1.0 wersja Global stabilna , ale Android nadal 8.1 .....telefon działa ok 

Już jest Android Pie dla RN7 - https://miuipolska.pl/forum/topic/42973-rn5-oficjalna-aktualizacja-do-android-pie/?tab=comments#comment-508806