Jump to content

Recommended Posts

Roznie może być default_icon_e_wink.gif

Wgrywales z wipe czy bez?

Wgrywałem jak pisałem Nic więcej nie robiłem.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Czy w Pie 9.3.25 na Whyred dalej jest możliwość nagrywania rozmów telefonicznych "Telefon-> Ustawienia-> Nagrywanie połączeń" ?

Owszem.

• Like 1
  • Replies 511
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ale problem w tym,że on lata w 4k całkiem przyzwoicie,tu czy tu zgubi klatkę,ale dramatu nie ma. Akurat w moim przypadku,4k jest zupełnie zbędne,po prostu testuję,bardziej by się przydało fhd 60

A to nie można stać i coś filmować? Nie trzeba kręcić video i iść czy biec Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Nie bardzo wiem do czego zmierzasz, ale Note 5 przeżył już jedną zmianę bazy, a jak to ładnie określiłeś "Za bardzo się im udał ten model" - więc nie jest tak źle, nie?

Posted Images

Dzięki Czyli wgrałeś xiaomi.eu Oreo 9.3.21i na to przez TWRP Pie 9.3.25?

Dokładnie. Nawet nie przeprowadziłem wstępnej konfiguracji - tylko uruchomiłem 8.1 by sprawdzić czy tyle da radę Global Beta > xiaomi.eu 9.0 > błąd z szyfrowaniem > fastboot I znów global beta > xiaomi eu 8.1 > xiaomi.eu 9.0

4 godziny temu, Mattheo napisał:

Ciekawe czy jest możliwy downgrade z Pie na Oreo jak się ma już ARB4

Jakbyś przeczytał moje dwa komentarze to byś wiedział, że dokładnie to zrobiłem. Pie oraz Oreo, póki co, jadą na ARB4 - a w obrębie jednej wersji ARB można się dowolnie przemieszczać.

Edited by Antyhaker

Zainteresowanych proszę o sprawdzenie czy to recovery działa na naszym ROMie :) niby ktoś testował na 9.3.25 i działa, ale wolę się upewnić (link z mojego serwera, bo nie da się linkować wprost z Telegrama - nie moja robota): http://anglov.pl/~orjon/TWRP-whyred-9.0.zip

Edited by Orjon
Zainteresowanych proszę o sprawdzenie czy to recovery działa na naszym ROMie  niby ktoś testował na 9.3.25 i działa, ale wolę się upewnić (link z mojego serwera, bo nie da się linkować wprost z Telegrama - nie moja robota): http://anglov.pl/~orjon/TWRP-whyred-9.0.zip

Sprawdzę Ci później, bo chwilowo nie mam jak - oby działało, bo trzeba być gotowym na jutrzejsze uaktualnienie  Poza tym, mam pytanie do Ciebie. Orientujesz się może dlaczego xiaomi.eu jest w tyle z łatkami bezpieczeństwa względem globala? Sama chińska wersja jest w plecy i przez to? Z czego to wynika?

Bym zapomniał. Zobaczymy jak na kolejnej wersji, ale na tej coś nie mogę uruchomić API2 przez Magisk, chociaż wcześniej bez problemu działało

6 godzin temu, Antyhaker napisał:

Orientujesz się może dlaczego xiaomi.eu jest w tyle z łatkami bezpieczeństwa względem globala? Sama chińska wersja jest w plecy i przez to? Z czego to wynika?

Pytanie do Xiaomi, to jest kwestia China. Z tego co wiem najnowsza wersja ma kwietniowe poprawki.

Co do cam2api tu paczka https://androidfilehost.com/?fid=1395089523397927800

Pytanie do Xiaomi, to jest kwestia China. Z tego co wiem najnowsza wersja ma kwietniowe poprawki. Co do cam2api tu paczka https://androidfilehost.com/?fid=1395089523397927800

Dzięki, już sprawdzam paczkę. Ale zwyczajnie nie działa. A przez najnowszą rozumiesz jutrzejszą? 

9 minut temu, Orjon napisał:

Jaka masz paczkę?

Co do najnowszej - patrzyłem na 9.3.26 ale 28 raczej będzie mieć to samo.

Żadną - pomyłka i już wyedytowałem komentarz. Recovery działa, chociaż jest wujowa jak barszcz :) No ale na przeczekanie do aktualizacji OrangeFox niczego lepsze póki co nie ma. Cam2 API również działa - wielkie dzięki. Mam jednak pytanie - dlaczego dotychczasowy sposób nie działa? Coś się zmieniło?

33 minuty temu, Orjon napisał:

Z tego co wiem na MIUI Oreo jest inny wpis w build.prop do cam2api niż w MIUI Pie, dlatego nie działa.

Dziwne to o tyle, że ja korzystam z modułu Magisk "ogólnego przeznaczenia", a nie stricte dla Whyred i do tej pory działało bez problemu. Xiaomi jak zwykle kombinuje :D

[mention=29619]Orjon[/mention] Przeglądałeś może ten temat >>> https://forum.xda-developers.com/redmi-note-5-pro/how-to/rom-miui-10-xiaomi-eu-android-9-t3915183 Jak go czytam to aż mi się włos jeży na głowie. Większych bzdur dawno nie czytałem, a niektóre sposoby na ewentualne problemy są wręcz szamańskie - żenada po całości, a ludzie w to wierzą

Dzięki tamtejszym użytkownikom wiem, że najlepszym sposobem na wyeliminowanie błędów jest zablokowanie BL i jego ponowne odblokowanie ("(This will clean flash and lock the bootloader too avoid any errors)", lol

Edit. Teraz już poważnie, mam pytanie. Spotkałeś się z czymś takim, że opcje X, Y oraz Z pojawiają się w raz z upływem czasu, a nie od razu po instalacji ROMu? W sensie na początku nie miałem możliwości włączenia trybu wydajnego oraz ekstremalnego oszczędzania baterii. Po jakimś czasie pojawiła mi się ta pierwsza rzecz, a teraz widzę, że jest też i tak druga. To normalne?

Edited by Antyhaker
  • Haha 1
1 godzinę temu, Antyhaker napisał:

Teraz już poważnie, mam pytanie. Spotkałeś się z czymś takim, że opcje X, Y oraz Z pojawiają się w raz z upływem czasu, a nie od razu po instalacji ROMu? W sensie na początku nie miałem możliwości włączenia trybu wydajnego oraz ekstremalnego oszczędzania baterii. Po jakimś czasie pojawiła mi się ta pierwsza rzecz, a teraz widzę, że jest też i tak druga. To normalne? emoji14.png

Hm, raczej nie :p Moze po prostu jakas apka została w cache i ładuje się z starej wersji (usunięcie folderu data/system/package_cache w twrp powinno naprawić problem)

Hm, raczej nie Moze po prostu jakas apka została w cache i ładuje się z starej wersji (usunięcie folderu data/system/package_cache w twrp powinno naprawić problem)
Ale jak miałoby to działać, skoro wrzuciłem wszystko na czysto, a na poprzedniej wersji tego nie było.

7 minut temu, OutSideR napisał:

Napisz coś więcej na ten temat jak mozesz

to chyba jednak nie ma znaczenia - właśnie wrzuciłem najnowszą wersję (przez ADB wgrywałem na poprzednią, jak nie było działającego TWRP) + Magisk 19 i normalnie się uruchomił system. Problem gdzieś po Twojej stronie.

@Orjon Wrzuciłem wersję z wczoraj i wciąż poprawki ze stycznia - jakim cudem masz nowsze :D

Sprawdzałem z ciekawości wyniki w AnTuTu to ledwo 73tys...
No i? Popatrz na działanie w codziennym życiu, a nie suche cyferki :) Jest lepiej niż wystarczająco.

1 godzinę temu, Antyhaker napisał:

Wrzuciłem wersję z wczoraj i wciąż poprawki ze stycznia - jakim cudem masz nowsze :D

Na to mi wskazuje build.prop z china 9.3.25, my daty nie modyfikujemy ;p na 9.3.28 na pewno jest 1 lub 5 kwietnia 2019. Specjalnie poszukałem na telegramie screenów, musisz mieć coś źle u siebie.

21 minut temu, Orjon napisał:

Na to mi wskazuje build.prop z china 9.3.25, my daty nie modyfikujemy ;p na 9.3.28 na pewno jest 1 lub 5 kwietnia 2019. Specjalnie poszukałem na telegramie screenów, musisz mieć coś źle u siebie.

Tak sobie myślę, że chyba wiem co jest źle - moduł Magisk do ARCore. On modyfikuje build.prop pod bodajże Pixela i o ile mnie pamięć nie myli, chyba faktycznie o czymś takim wspominali (w sensie tym wyświetlaniu starego numeru zabezpieczeń) :P Mój błąd :C