Recommended Posts

No ale ta 1.9 podobno robi lepsze zdjęcia, szczególnie w nocy... 

Dnia 23.11.2018 o 16:12, dzidexx napisał:

Dzięki. 

Teraz pytanie jak mieć pewność że kupowany model to ten all dual camera? :D czy raczej każdy global na nasz rynek nim będzie? 

Każdy kupiony w normalnym polskim sklepie to będzie ten.

Wszystkie mniej pewne sklepy typu Allegro, Bestcena... - masz 14 dni na zwrot.

@up

• Like 1

Mam pytanie do posiadaczy Note 5 w wersji z 3Gb ram.

Jak u Was wygląda sprawa wydajności? Nie ma ścinek i przyblokowań systemu?

Jak wygląda sprawa aparatu - też musicie długo czekać na zrobienie zdjęcia?

Po kilku aktualizacjach (obecnie Miui Global 10.0.4.0) wcale nie jest lepiej :(

Odpowiem tylko w kwestii zdjęć - porobiłem ich trochę, i jakieś kilka sekund poczekać trzeba, ale tragedii generalnie nie ma (sprawdzałem u siostry na jej RN5 3/32). Wydajność ciężko mi ocenić, bo na tej aktualizacji z systemu korzystałem po prostu za krótko, aczkolwiek nie odczuwałem jakichś dużych ścinek.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

P.S. mój 4/64 już do mnie jedzie :)

Aktualnie mam Global Stable 10.0.4 i niestety w tej wersji nie działa mi w apce Open Camera nagrywania 4K ze stabilizacją EIS (apka się zamyka). To dla mnie istotna funkcjonalność. Myślę o zainstalowaniu Global dev. Czy ktoś, kto używa, może potwierdzić, czy to działa?

Ale też proszę użytkowników Global Stable 10.0.4 o sprawdzenie, czy u Was też nie działa, bo może problem nie leży w wersji ROM-u?

Dzięki!

Cześć, jak oceniacie ogólnie przejście z MIUI 9.6.3 na MIUI 10? Od ponad 2 miesięcy wisi mi na pasku powiadomień aktualizacja do MIUI 10 (aktualnie do MIUI 10.0.6) i tak ciągle ją odwlekam bo wszystko działa idealnie na aktualnej wersji systemu i obawiam się problemów.

Z góry dzięki za odpowiedzi :)

@ziutek11113  Czy rozmawiasz z ludźmi w trybie 2G?  Mam ostatnio dev miui.eu i problem w tym że w trybie 2G (nie 3g czy 4g) słyszę kogoś podczas jednej rozmowy raz głośniej raz ciszej co minutę , dwie, losowo, wygląda to na problem w ostatnich wydaniach dev i dlatego myślę o przejściu na global.  Problemem nie jest sieć, zasięg kresek 4/4.

Widzę że wersja ostatnia dev co mam 8.12.13 miui.eu ma ten sam kernel i modem co stabilna global 10.0.6.0

Edited by zagrobelny

aktualizacja do MIUI 10 Global Stable ROM V10.2.1.0

Screenshot_2019-01-08-20-17-10-262_com.android.updater.thumb.png.4edf2931b0dc2f6d0deb8acd8a8d0382.png
Mnie wkurzają te przyciski... bf501aedef700cf87704420a457419bb.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Nie gadajcie, że tak teraz wyglądają - dramat
Wyglądają jak kupa jeża

7 godzin temu, olutus napisał:

Wyglądają jak kupa jeża emoji34.pngemoji34.pngemoji34.png

Nie no, przyciski jak ze zwykłego Androida. Tragedii nie ma, choć zwyczajnie bardziej podobały mi się te stare - prawdopodobnie zwyczajne przyzwyczajenie.

Edited by Antyhaker
  • Like 1

Zawsze są gesty pełnoekranowe. Tak się do nich przyzwyczaiłem, że jak biorę inny tel do ręki to automatycznie gestów zaczynam używać....:-D

• Like 1

Zawsze są gesty pełnoekranowe. Tak się do nich przyzwyczaiłem, że jak biorę inny tel do ręki to automatycznie gestów zaczynam używać....:-D
Ja tam już wyłącznie z gestów korzystam.

Macie problem z ikonami? Ja nie moge tworzyc nowych folderow na pulpicie z ikonami oraz nie moge przeniesc ikon do juz istniejacych folderow. Restart fona nie pomogl 

Dnia 8.01.2019 o 20:26, olutus napisał:

Mnie wkurzają te przyciski... bf501aedef700cf87704420a457419bb.jpg

a mnie wkurza ramka wskaźnika procentowego baterii przez tą ramką słabo widać. 

Zainstaluj sobie to i olej ten wskaźnik b7b96b6e9dc4769fb3d5e3f91e4d1632.jpg46510d837982f29e468f6a150d579160.jpg

• Like 1

Dokładnie, klawisze jak klawisze, ale ten wskaźnik ostro zepsuli. A był taki czytelny.

Mi się wskaźnik baterii mniej miejsca wszystko zajmuje ponieważ mam włączona usługę VoLTE. Przyciski nawigacyjne się bardzo podobają, wygląda to zdecydowanie bardziej świeżo. Dla mnie zmiany na mega plus, wszystko lepiej wygląda.

Screenshot_2019-01-10-22-55-34-727_com.android.chrome.png

2 godziny temu, Donayo napisał:

Dokładnie, klawisze jak klawisze, ale ten wskaźnik ostro zepsuli. A był taki czytelny.

Wskaźnik dużo lepszy, gdyż mniej miejsca zajmuje :) Co innego, gdyby można było wrzucić same procenty, a nie procenty + ikona. Bezsens :)

Edited by Antyhaker

4 godziny temu, Antyhaker napisał:

Wskaźnik dużo lepszy, gdyż mniej miejsca zajmuje :) Co innego, gdyby można było wrzucić same procenty, a nie procenty + ikona. Bezsens :)

To ja bym wolał wybór, bo miejsce akurat tam mi niepotrzebne, a poprzedni wskaźnik był spoko :grin:

Edited by Donayo

1 godzinę temu, Antyhaker napisał:

No to masz wybór - a nawet 3 :)

Wybór między starym procentowym a nowym ;-)

Ja tam jednak polecam zainwestować w okulary :) Mam zdecydowanie pomniejszony interfejs względem domyślnego (RevolutionOS), przez co czcionki są jeszcze mniejsze (w tym ten procent baterii) i nie mam problemu z dojrzeniem go, a mniej miejsca zajmuje :)