Recommended Posts

Dobra, EOT, bo widzę, że musisz koniecznie postawić na swoim. Okulary mi niepotrzebne, szkła kontaktowe wystarczają. Nie mam problemu z odczytaniem stanu baterii, jednak poprzedni sposób wyświetlania był lepszy, ładniejszy i bardziej przejrzysty. I jest to moja subiektywna ocena, więc daruj sobie przekonywanie wszystkich do swoich racji :wink:

Ja nie mam problemu. Wyraziłem swoje zdanie. A domyślny motyw mi się podoba. Można sobie podyskutować, w końcu od tego są fora, jednak nie lubię takiego narzucania na siłę własnego zdania.

1 godzinę temu, Donayo napisał:

Ja nie mam problemu. Wyraziłem swoje zdanie. A domyślny motyw mi się podoba. Można sobie podyskutować, w końcu od tego są fora, jednak nie lubię takiego narzucania na siłę własnego zdania.

Jednak kiedy Ty narzucasz swoje, to jest już w porządku. Nie?

35 minut temu, piter1114 napisał:

Panowie, dyskusja jest zupełnie bezzasadna.Oczywistym jest,że ikona poziomu naładowania jest NIECZYTELNA, koniec,kropka.

Napiszę Ci to samo, co innemu użytkownikowi - kup okulary. Ja na każdym customie, na długo przed tym jak zmienili to w MIUI, korzystałem właśnie z takiego sposobu przedstawienia poziomu naładowania.

Edited by Antyhaker
  • Haha 1

Ja coś narzucam?
Napisałem tylko, że ta zmiana mi się nie podoba.
To Ty próbujesz wszystkim wmówić, że ten wskaźnik jest jedynym poprawnym, ładnym i czytelnym ;)
Co za typ...

Panowie, zakończmy ten offtop. Jak chcecie dyskutować o wskaźniku baterii, to podyskutujcie sobie, nie wiem, w Modyfikacjach technicznych, Hyde Parku czy gdziekolwiek, byle nie w temacie, którego tytuł jednoznacznie informuje, o co biega... Nie chcę dawać warnów, daleki jestem od tego, ale jeśli dalej będzie tak się dziać, to będę bezlitosny.. ;) 

rozumiem, że komuś zmiana może się podobać a komuś nie, no ale nie zawalajmy sporem połowy wątku na forum który powinien jednak IMO wrócić do tematyki wcześniej poruszanej.

Edited by Orjon
ps.
  • Like 1
  • Haha 1

dzień dobry w nocy zaktualizowało mi telefon redmi note 5 do MIUI 10.2 i nie pokazuje mi powiadomienia o dostarczeniu sms Ani ptaszka przy wiadomości ani "dostarczono wiadomość" jak ten problem rozwiązać

• Confused 1

U was też po aktualizacji do MIUI 10.2 za dźwięk SMS odpowiada ustawienie głośności "Multimedia"? Zawsze to miałem wyciszone (jak słuchawki są odłączone) aby czasem jakaś głupia reklama się nie zaczęła drzeć czy coś i jakież było moje zdziwienie jak dzisiaj przestałem słyszeć powiadomienia sms...

It's a bug or it's a feature?

Chyba, że to się tylko coś u mnie pokiełbasiło bo mam dziwne wrażenie, że wczoraj jeszcze działało normalnie a aktualizacja była w czwartek... Jeżeli tak to any ideas jak to naprawić? Przekopałem chyba wszystkie ustawienia i nic nie znalazłem. Po wyciszeniu multimediów przy próbie zmiany dźwięku sms na ekranie pojawia się komunikat "Dzwonek jest obecnie wyciszony", zawsze miałem ustawiony standardowy dźwięk sms. :| Nie ukrywam, że jest to nieco wkurzające, wolałbym aby to działało tak jak powinno.

Aha, wszystkie inne powiadomienia działają bez problemu po wyciszeniu multimediów...

Edited by StGreg

Ooo, więc jednak plotki się potwierdziły - czekam na dark mode w MIUI 11 :)

Edited by Antyhaker

RN6 już się nie bujnie w sprzedaży po zapowiedzi RN7. Sam się na niego napaliłem

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Nie bardzo wiem do czego zmierzasz, ale Note 5 przeżył już jedną zmianę bazy, a jak to ładnie określiłeś "Za bardzo się im udał ten model" - więc nie jest tak źle, nie? :)

• Like 2

Jeśli dadzą Pie dla note 5 to będzie chyba pierwszy redmi, który dostanie dwie aktualizacje wersji Androida.

Jeśli dadzą Pie dla note 5 to będzie chyba pierwszy redmi, który dostanie dwie aktualizacje wersji Androida.
Ano pierwszy. Też jestem pod wrażeniem - o ile się nic w tym zakresie nie zmieni.

Global stable. Na Miui EU podobno jest odblokowanie twarzą.

3 godziny temu, olutus napisał:

Na regionie Polska nie ma odblokowania twarzą...

1. Patrzysz w złe miejsce - a przynajmniej zrzut ze złego jest.

2. Wszystko zależy od regionu, ale to i tak zbędny, ledwo działający bajer.

Edited by Antyhaker
  • Like 1

Po ostatniej aktualizacji, nieprawidłowo wyświetlają mi się informacje o sieci. Mam dwie karty sim od różnych operatorów, a wyświetla się nazwa tylko jednego ( razy dwa )