Skocz do zawartości

Wersja systemu


Mateusz1992

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, to powiedz jeszcze jaką Apple kamery używasz, GCam?

Ponieważ zaczynam przygodę z Magiska to czy możesz potwierdzić informacje które zdobyłem, że przed każdą instalacją ROM trzeba Magiska odinstalować? Czy moduły także?

Edytowane przez Lehu2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, to powiedz jeszcze jaką Apple kamery używasz, GCam?
Ponieważ zaczynam przygodę z Magiska to czy możesz potwierdzić informacje które zdobyłem, że przed każdą instalacją ROM trzeba Magiska odinstalować? Czy moduły także?
Korzystam z domyślnej aplikacji, a w zasadzie nie korzystam - zdjęcia tylko od święta :) Co do pytania - bujda i całkowita bzdura. Musisz tylko pamiętać, żeby po każdej aktualizacji wgrać Magisk od nowa - moduły zostają nienaruszone.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi działać.
Jeśli nie działa to próbuj zmienić w build.prop wartość dla persist.vendor.camera.HAL3.enabled z 0 na 1.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka


Nie wiem co zepsułem wcześniej, ale zainstalowałem jeszcze raz i działa. Wybacz za zbędną panikę

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, koleżanki, zainstalowałem dev'a 9.3.28 z androidem pie. Niestety telefon w ogóle nie przechodzi teraz w tryb głębokiego snu. Jestem na etapie oczekiwania na odblokowanie bootloadera, ale wczoraj ładowałem telefon wieczorem i dzisiaj znowu jest podłączony. Przez noc spadło mi 15% baterii, gdzie normalnie jest to 1-2%.

Telefon pokazuje mi, że jest ciągle wybudzony, a największe zużycie ma system android. 

Próbowałem wyrzucać wszystko z pamięci ram, czyściłem pamięć podręczną, pogrzebałem w ustawieniach wifi. Jak teraz jest pod ładowarką, to pokazuje jakby się usypiał, a wcześniej uruchamiałem go ponownie. Próbowałem cuda i dziwy i nic to nie dawało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Orjon Pewnie już wiesz, ale najnowszy global beta (9.4.15) ma Cyfrową Równowagę zintegrowaną z ustawieniami To tak a propos mojego niegdysiejszego pytania.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez Antyhaker
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał problem z brakiem plkiów w TWRP po przejściu z globala na eu?

Udało mi się przejść z Globala 10.2.2. na MIUI.eu  na wersję stabilną 10.2.2. Teraz pojawaiła się nowsza wersja stable i okazało się, że TWRP nie widzi plików. 

Czy trzeba wgrać od nowa TWRP?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

witam

Czy jest już oficjalna aktualizacja do Androda 9 dla wersji Global.

Znalazłem cos takiego w sieci  miui_HMNote5Global_9.3.25_f0bce891df_9.0

Nie jestem pewien czy to dobry plik  dla Xiaomi Redmi Note 5

Czy będzie automatyczna aktualizacja , czy trzeba samemu wrzucić do pamięci.....

Edytowane przez fancik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"After a long time of waiting for the new update, MIUI 10 Pie build 9.3.25 for Xiaomi Note 5 (whyred) was leaked today.

Surprisingly, the beta build released for both Global and China ROMs closed beta teams, and it got leaked via telegram user.

Because Xiaomi Note 5 (whyred) is a super popular device for custom ROMs users, I’ve made a special release of those closed beta Pie ROMs Firmware, non-arb Firmware, and Firmware-less ROMs.

Note: These ROMSs and Firmwares can’t be flashed from the official updater. You’ll have to use a custom recovery in order to flash."

 

wygląda na to,że to nieoficjalna wersja 9-ki, ale znaczy także niebawem dostaniemy aktualizację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 20.05.2019 o 10:58, fancik napisał:

Dziś dostałem aktualizację do Miui 10.3.1.0 wersja Global stabilna , ale Android nadal 8.1 .....telefon działa ok 

Już jest Android Pie dla RN7 - https://miuipolska.pl/forum/topic/42973-rn5-oficjalna-aktualizacja-do-android-pie/?tab=comments#comment-508806

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...