Skocz do zawartości

Wersja systemu


Mateusz1992

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Donayo napisał:

Dokładnie, klawisze jak klawisze, ale ten wskaźnik ostro zepsuli. A był taki czytelny.

Wskaźnik dużo lepszy, gdyż mniej miejsca zajmuje :) Co innego, gdyby można było wrzucić same procenty, a nie procenty + ikona. Bezsens :)

Edytowane przez Antyhaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Antyhaker napisał:

Wskaźnik dużo lepszy, gdyż mniej miejsca zajmuje :) Co innego, gdyby można było wrzucić same procenty, a nie procenty + ikona. Bezsens :)

To ja bym wolał wybór, bo miejsce akurat tam mi niepotrzebne, a poprzedni wskaźnik był spoko :grin:

Edytowane przez Donayo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, EOT, bo widzę, że musisz koniecznie postawić na swoim. Okulary mi niepotrzebne, szkła kontaktowe wystarczają. Nie mam problemu z odczytaniem stanu baterii, jednak poprzedni sposób wyświetlania był lepszy, ładniejszy i bardziej przejrzysty. I jest to moja subiektywna ocena, więc daruj sobie przekonywanie wszystkich do swoich racji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Donayo napisał:

Ja nie mam problemu. Wyraziłem swoje zdanie. A domyślny motyw mi się podoba. Można sobie podyskutować, w końcu od tego są fora, jednak nie lubię takiego narzucania na siłę własnego zdania.

Jednak kiedy Ty narzucasz swoje, to jest już w porządku. Nie?

35 minut temu, piter1114 napisał:

Panowie, dyskusja jest zupełnie bezzasadna.Oczywistym jest,że ikona poziomu naładowania jest NIECZYTELNA, koniec,kropka.

Napiszę Ci to samo, co innemu użytkownikowi - kup okulary. Ja na każdym customie, na długo przed tym jak zmienili to w MIUI, korzystałem właśnie z takiego sposobu przedstawienia poziomu naładowania.

Edytowane przez Antyhaker
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zakończmy ten offtop. Jak chcecie dyskutować o wskaźniku baterii, to podyskutujcie sobie, nie wiem, w Modyfikacjach technicznych, Hyde Parku czy gdziekolwiek, byle nie w temacie, którego tytuł jednoznacznie informuje, o co biega... Nie chcę dawać warnów, daleki jestem od tego, ale jeśli dalej będzie tak się dziać, to będę bezlitosny.. ;) 

rozumiem, że komuś zmiana może się podobać a komuś nie, no ale nie zawalajmy sporem połowy wątku na forum który powinien jednak IMO wrócić do tematyki wcześniej poruszanej.

Edytowane przez Orjon
ps.
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U was też po aktualizacji do MIUI 10.2 za dźwięk SMS odpowiada ustawienie głośności "Multimedia"? Zawsze to miałem wyciszone (jak słuchawki są odłączone) aby czasem jakaś głupia reklama się nie zaczęła drzeć czy coś i jakież było moje zdziwienie jak dzisiaj przestałem słyszeć powiadomienia sms...

It's a bug or it's a feature?

Chyba, że to się tylko coś u mnie pokiełbasiło bo mam dziwne wrażenie, że wczoraj jeszcze działało normalnie a aktualizacja była w czwartek... Jeżeli tak to any ideas jak to naprawić? Przekopałem chyba wszystkie ustawienia i nic nie znalazłem. Po wyciszeniu multimediów przy próbie zmiany dźwięku sms na ekranie pojawia się komunikat "Dzwonek jest obecnie wyciszony", zawsze miałem ustawiony standardowy dźwięk sms. :| Nie ukrywam, że jest to nieco wkurzające, wolałbym aby to działało tak jak powinno.

Aha, wszystkie inne powiadomienia działają bez problemu po wyciszeniu multimediów...

Edytowane przez StGreg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, olutus napisał:

Na regionie Polska nie ma odblokowania twarzą...

1. Patrzysz w złe miejsce - a przynajmniej zrzut ze złego jest.

2. Wszystko zależy od regionu, ale to i tak zbędny, ledwo działający bajer.

Edytowane przez Antyhaker
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...