Skocz do zawartości

Wersja systemu


Mateusz1992

Rekomendowane odpowiedzi

Czy global na starcie jak kupię to będzie miał android 7 czy 8? Chodzi mi o redmi note 5. Mobzilla jak testował trzy miesiące temu to miał android 8 na starcie w swoim egzemplarzu... 

Jest szybkie ładowanie? Trzeba dokupić jakąś ładowarkę? 

Podobno nagrywa w 4k, ale trzeba zainstalować open camera ze sklepu play. To prawda? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Antyhaker napisał:

@ziutek11113 Bo startował z Androidem 7 i dostał 8 - także masz tą swoją jedną aktualizację :)

Jak ja kupowałem to miałem Androida 8 od nowości.

Jest, musisz dokupić.

Zgadza się. Ewentualnie mod do domyślnej kamery.

Ale czytałem w innym wątku że te z androidem 8 od startu maja inny aparat niż te gdy się kupi z androidem 7 że różnią się przesłona, 1.9 i 2.2 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale ta 1.9 podobno robi lepsze zdjęcia, szczególnie w nocy... 

Dnia 23.11.2018 o 16:12, dzidexx napisał:

Dzięki. 

Teraz pytanie jak mieć pewność że kupowany model to ten all dual camera? :D czy raczej każdy global na nasz rynek nim będzie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy Note 5 w wersji z 3Gb ram.

Jak u Was wygląda sprawa wydajności? Nie ma ścinek i przyblokowań systemu?

Jak wygląda sprawa aparatu - też musicie długo czekać na zrobienie zdjęcia?

 

Po kilku aktualizacjach (obecnie Miui Global 10.0.4.0) wcale nie jest lepiej :(

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem tylko w kwestii zdjęć - porobiłem ich trochę, i jakieś kilka sekund poczekać trzeba, ale tragedii generalnie nie ma (sprawdzałem u siostry na jej RN5 3/32). Wydajność ciężko mi ocenić, bo na tej aktualizacji z systemu korzystałem po prostu za krótko, aczkolwiek nie odczuwałem jakichś dużych ścinek.

 

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

 

P.S. mój 4/64 już do mnie jedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam Global Stable 10.0.4 i niestety w tej wersji nie działa mi w apce Open Camera nagrywania 4K ze stabilizacją EIS (apka się zamyka). To dla mnie istotna funkcjonalność. Myślę o zainstalowaniu Global dev. Czy ktoś, kto używa, może potwierdzić, czy to działa?

Ale też proszę użytkowników Global Stable 10.0.4 o sprawdzenie, czy u Was też nie działa, bo może problem nie leży w wersji ROM-u?

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć, jak oceniacie ogólnie przejście z MIUI 9.6.3 na MIUI 10? Od ponad 2 miesięcy wisi mi na pasku powiadomień aktualizacja do MIUI 10 (aktualnie do MIUI 10.0.6) i tak ciągle ją odwlekam bo wszystko działa idealnie na aktualnej wersji systemu i obawiam się problemów.

Z góry dzięki za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ziutek11113  Czy rozmawiasz z ludźmi w trybie 2G?  Mam ostatnio dev miui.eu i problem w tym że w trybie 2G (nie 3g czy 4g) słyszę kogoś podczas jednej rozmowy raz głośniej raz ciszej co minutę , dwie, losowo, wygląda to na problem w ostatnich wydaniach dev i dlatego myślę o przejściu na global.  Problemem nie jest sieć, zasięg kresek 4/4.

Widzę że wersja ostatnia dev co mam 8.12.13 miui.eu ma ten sam kernel i modem co stabilna global 10.0.6.0

 

Edytowane przez zagrobelny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...