Skocz do zawartości

Wersja systemu


Mateusz1992

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, olutus napisał:

Jeszcze nie te lata gdzie w telefonach za ~ 900 zeta masz 4k

Ale problem w tym,że on lata w 4k całkiem przyzwoicie,tu czy tu zgubi klatkę,ale dramatu nie ma.

Akurat w moim przypadku,4k jest zupełnie zbędne,po prostu testuję,bardziej by się przydało fhd 60 klatek,przynajmniej tak dobrze działające jak to 4k.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2018 o 11:03, Roman_M napisał:

Usuń plik albo przenieś do innego katalogu. Zaznaczyć w opcjach żeby się automatycznie nie aktualizował. Możliwości jest trochę.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Dziękuję ale nie zapytałem co zrobić ale jak to zrobić, szkoda, że nie czytasz ze zrozumieniem. Trudno, zostawiłem urządzenie podłączone do ładowarki na nic a rano system (MIUI) miałem już zaktualizowany. Rzekłbym, że K***A! ale publicznie tak wyrażał się nie będę. Na Samsungu nic bez mojej zgody i wiedzy się nie aktualizowalo a tu, na niby lepszym Xiaomi z niby lepszą nakładką MIUI... Noooooosz!

Edytowane przez Igorius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ale nie zapytałem co zrobić ale jak to zrobić, szkoda, że nie czytasz ze zrozumieniem. Trudno, zostawiłem urządzenie podłączone do ładowarki na nic a rano system (MIUI) miałem już zaktualizowany. Rzekłbym, że K***A! ale publicznie tak wyrażał się nie będę. Na Samsungu nic bez mojej zgody i wiedzy się nie aktualizowalo a tu, na niby lepszym Xiaomi z niby lepszą nakładką MIUI... Noooooosz!
Nie pomyślałem, że można nie wiedzieć do czego służą trzy kropki. Napisałem, ze sposobów jest kilka.c3170025daadb655fe1708766e1aee4e.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Roman_M napisał:

Nie pomyślałem, że można nie wiedzieć do czego służą trzy kropki. Napisałem, ze sposobów jest kilka.
 

Ok, dzięki ale już mu się to zaktualizowało, niestety. Wyłączyłem to wg Twojej porady, myślę, że kolejna automatycznie się nie zainstaluje.

Mam jeszcze pytanie - jak włączyć dźwięki powiadomień? Powiadomienia przychodzą ale dźwięków o ich przyjściu brak. 

I drugie pytanie - jak na górnej belce powiadomień zrobić tak,aby ikonki były kolorowe? Poprzednio były kolorowe a teraz są czarno-białe co utrudnia szybkim spojrzeniem ogarnąć jakie i skąd przyszły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,dane identyczne.

Instalując apke ze sklepu różnice mogą być spowodowane ustawieniem regionu. Ja mam Open Camera ver. 1.4.4, podczas gdy na innym telefonie niższą. Na swojej wersji nie mam opcji wyciszenia migawki, na drugiej jest.

Gdy chodzi o jakość wykonywanych zdjęć, ze wskazaniem na aparat xiaomi. Filmy - Open Camera. To jest moja (subiektywna), ocena.

 

 Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój telefon z xkom region Indie wersja miui 10. W apce open camera mam takie ustawienia.

Nie wiem czy to dobre czy złe?

Aczkolwiek zauważyłem różnice w nagraniu w apce open camera w 4k bądź w full HD obraz nagrany jest lepiej doświetlony aczkolwiek widać że ścina. Poprostu klatkuje obraz. Zaś w systemowej apce w ustawieniach full HD 60klatek obraz jest ciemniejszy przy samym nagraniu widać jak by nie było by stabilizacji i widać że wolniej łapie ostrość. Zaś samo nagranie jest naprawdę dużo lepsze jak w open camera.

Screenshot_2018-09-23-17-42-12-130_net.sourceforge.opencamera.png

Screenshot_2018-09-23-17-42-23-250_net.sourceforge.opencamera.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, redmaru napisał:

Ale na Miui 10 stable w fullhd 60fps jest taki wynik fps

Jest tyle ile ma być,czyli,60.

Tylko jakość jest kiepska,plus efekt jakby braku możliwości złapania focusa.

Dlaczego u ciebie jest 30,nie wiem,nagrywane apką systemową ?

Bo na open camera nagra i tak 30 mimo ustawionego 60.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co wam 60 FPS? Przecież wtedy tracicie jakąkolwiek stabilizację, a OIS nie macie :)

I taka mała rada... Nie walczcie z wideo/foto w Xiaomi... Odpuście sobie na starcie. Walczyłem długo i przekopałem cały Internet, kopałem w systemie, poprawiałem pliki o których nie wiecie nawet  że istnieją. NICZEGO nie zmienicie dzisiaj i NIC się nie zmieni na RN5 w przyszłości, módlcie się by nie zostało bardziej zepsute ;) 

Aczkolwiek aparat w RN5 robi robotę. Jedyny minus to kiepska optyka... Smuży i macro słabo wychodzi. Poza tym macie duże piksele, PDAF - czego chcieć więcej? Telefony po 2k czasem gorzej ostrzą (pomijam wariant na Indie, tam to tragedia na poziomie Redmi 2 jest).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pocieszenie, dopiero co kupiłem RN5, a tu takie opinie....

Tak jak napisał poprzednik - za te pieniądze nie ma co narzekać. Telefon jest naprawdę dobry. Łączy się z chromecastem bez problemu (Netflix, HBO go, HBO live, tv internet). Wszystko działa za jednym przyciśnięciem. Często korzystam z multimediów jeżeli nie głównie i wierz mi, nie każdy telefon potrafi tak bezproblemowo tutaj działać.

To samo otg (łącznie z dyskami). Bluetooth 5 też robi robotę, a przecież nie wszystkie droższe telefony posiadają piątkę. To samo dwa pasma wifi. Wracając do aparatu, posiadam Galaxy note 4 i powiem tylko tyle, że gdybym miał kupić telefon z aparatem, który tak dobrze robi zdjęcia , nie mówiąc w dzień, ale po zmroku, to musiałbym wydać ponad 3k. Nie ma sensu. Note 5 ma od kilku dni i w porównaniu z poprzednikiem redmi note 4 (też go miałem), wygrywa o klase. Dotyk, odcisk, prędkość, ekran i nawet aparat, to już inna bajka.

 

 

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...