Skocz do zawartości

Wersja systemu


Mateusz1992

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Dziadunia napisał:

Co to znaczy,że laguje?Mam tą wersję aktualizacji i nie widzę problemów z aparatem.

Jest cały czas to co było wcześniej - żadnych zmian.

Jak telefon pracuje kilka dni bez restartu to aplikacja aparatu laguje, zacina się przy robieniu zdjęć, żeby zrobić zdjęcie po zdjęciu trzeba odczekać kilka sekund itp.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.09.2018 o 22:40, rafmik napisał:

Jest cały czas to co było wcześniej - żadnych zmian.

Jak telefon pracuje kilka dni bez restartu to aplikacja aparatu laguje, zacina się przy robieniu zdjęć, żeby zrobić zdjęcie po zdjęciu trzeba odczekać kilka sekund itp.

 

I po paru dniach potwierdzam... nadal aparat mocno laguje, zdarza się że freeza łapie cały system.

Dodatkowo tez sa lagi w systemie, głównie przy przełączaniu aplikacji. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem teraz na szybko na telefonie siostry, która zaktualizowała RN5 do 9.6.4.0, i osobiście ja żadnych wymienionych problemów typu zwiechy aparatu czy przełączanie aplikacji nie zauważyłem (choć siostra mieszka poza domem, więc po dłuższym czasie może coś tam rzeczywiście czasem się zatnie w aparacie, zresztą - coś ona o tym wspominała, że czasem się zdarza...).

Edit - w sumie raz się zdarzyła zwiecha w aparacie. ale przełączanie aplikacji działa dobrze, gesty dla mnie też ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie już MIUI 10 ? U mnie dziwna sytuacja. Najpierw wczoraj wyskoczyło info o nowej wersji, klikam w powiadomienie i... wyskakuje kolejne o braku aktualizacji.

No nic. Dziś rano wstaję, znowu powiadomienie, że tym razem pobrało wersję 10. Klikam zainstaluj i ... znowu info o braku aktualizacji.

Sprawdziłem, że paczka się pobrała, ale jak chce ją manualnie wybrać do instalacji to dostaję info, że to nieoficjalny rom i nic nie mogę zrobić... :D

Co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak samo z tym powiadomieniem i pobrałem stąd:

 http://bigota.d.miui.com/V10.0.1.0.OEIMIFH/miui_HMNote5HMNote5ProGlobal_V10.0.1.0.OEIMIFH_98721c9743_8.1.zip

Też instaluj z paczki.

Full wipe tylko wtedy jak sie przechodzi z global beta na global stable.

Edytowane przez Dobix
dodatkowe info
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu full wipe?
File not found, możesz wrzucić na jakiś serwis hostujący (albo nawet dropbox/google drive)?
Bo się za cholere nie mogłem na konto Xiaomi zalogować.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Ponoć ze Szwajcarii idzie.
Z tym różnie. U mnie nie chciało znaleść

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

No i mogliby w końcu ogarnąć prędkość aktualną internetu w pasku powiadomień i wyswietlać wartość w Bitach a nie w Bajtach bo tak trzeba to co się wyświetla razy osiem mnożyć

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez OTA: region Polska - aktualizacja jeszcze niedostępna, zmiana regionu na Szwajcaria/Czechy/Niemcy - nie ma. Mi tam się nie śpieszy, zresztą - to nie mój telefon, gdyby to był mój, to pewnie od razu odblokowałbym bootloader i wgrałbym coś innego. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dobix napisał:

Miałem tak samo z tym powiadomieniem i pobrałem stąd:

 http://bigota.d.miui.com/V10.0.1.0.OEIMIFH/miui_HMNote5HMNote5ProGlobal_V10.0.1.0.OEIMIFH_98721c9743_8.1.zip

Też instaluj z paczki.

Full wipe tylko wtedy jak sie przechodzi z global beta na global stable.

jak przejsc z bety do stable? by nie uceglic telefonu? tel to RN5, najnowsza wersja beta (8.9.13)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Orjon napisał:

Przez OTA: region Polska - aktualizacja jeszcze niedostępna, zmiana regionu na Szwajcaria/Czechy/Niemcy - nie ma. Mi tam się nie śpieszy, zresztą - to nie mój telefon, gdyby to był mój, to pewnie od razu odblokowałbym bootloader i wgrałbym coś innego. ;)

MiuiPro polecam :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marcinj6 napisał:

Hehehe a jakaś różnica między miui a miui pro oprócz tłumaczenia?;p

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 

Tak,  są różnice, pozwolę sobie wkleić link do tematu @Orjon w którym opisuje różnice między MiuiPro a Miui Polska 

I tak sobie skaczę z xiaomi.eu na MiuiPro, i na odwrót co jakiś czas, żeby mi się nie nudziło :P 

Edytowane przez focusik09
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niee, siedzę na Masik X 1.1 :) Jedyny błąd jaki znalazłem to niemożność dodania kolejnego konta w trybie Dual Apps - z uporem maniaka wrzuca mi je jako główne :C Poza tym, cud, miód i malina - zdecydowanie lepsza, responsywniejsza i szybsza modyfikacja niż xiaomi.eu.

Edytowane przez Antyhaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...