Skocz do zawartości

Wersja systemu


Mateusz1992

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 26.05.2018 o 21:11, majdan12 napisał:

Nadal nie wiesz czy w razie awarii telefonu serwis producenta nie odmówi ci naprawy a to chyba ważne przy zakupie telefonu w Polsce.

ABC Data już dawno wydało komunikat że instalacja xiaomi.eu/miuipolska nie powoduje utraty gwarancji

https://miuipolska.pl/oficjalna-gwarancja-a-miuipolska/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, majdan12 napisał:

 

co MIUI Polska uważa w przypadku Ingram Micro Poland.

Chyba powinno być "czy Ingram Micro uznaje gwarancję po wgraniu Miui Polska". Powinni uznawać, ale w przypadku jednych i drugich to tylko ukłon i uznanie dla twórcy Miui Polska. Przypuszczam że obecnie ilość instalowanych romów eu w telefonach sprzedawanych w oficjalnej dystrybucji jest na tyle mała, że mogą sobie na taki krok pozwolić. A same romy jakością nie odbiegają od globali, w niektórych aspektach bywają lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wam wystarczy:

"

WYJĄTKI I OGRANICZENIA

Gwarancja dotyczy wyłącznie produktów wytwarzanych przez firmę Xiaomi lub dla firmy Xiaomi, którą można zidentyfikować przy użyciu znaku towarowego "Xiaomi" lub "Mi", nazwy handlowej bądź logo.


Gwarancja nie dotyczy: (a) Szkód spowodowanych działaniem natury lub siły wyższej, np. uderzenie pioruna, tornado itd; (b) Zaniedbania; (c) Wykorzystania w celach komercyjnych; (d) Modyfikacji dowolnej części Produktu; (e) Strat zwiazanych z używaniem z produktami innymi niż Xiaomi; (f) Szkód spowodowanych wypadkiem, nadużyciem, niewłaściwym zastosowaniem, zalaniem, pożarem, trzęsieniem ziemi lub inną przyczyna zewnętrzną; (g) Uszkodzeń wywołanych wykorzystaniem Produktu poza dozwolonym lub zamierzonym zastosowaniem opisanym przez Xiaomi lub w skutek niewłaściwego napięcia lub zasilania; (h) Szkód wyrządzonych usługą (w tym ulepszenia i rozszerzenia) wykonywaną przez osoby, które nie są przedstawicielami Xiaomi. Odzyskiwanie i ponowna instalacja oprogramowania i danych użytkownika nie są objęte niniejszą Ograniczoną Gwarancją. Żaden sprzedawca, agent lub pracownik firmy Xiaomi nie jest upoważniony do dokonywania jakichkolwiek modyfikacji, przedłużania ani uzupełniania niniejszej gwarancji. Jeśli jakiekolwiek określenie zostanie uznane za niezgodne z prawem lub niemożliwe do wyegzekwowania, nie ma to wpływu na jego legalność ani wykonalność pozostałych postanowień." 

 

Kupiłem  telefon w chinach dokładnie  Redmi note 5 AI Wersja HK (Hongkong) i przysługuje mi gwarancja w Polsce normalnie.

Edytowane przez Runar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak wgrac twrp i zrootowac redmi note 5 pro ? Zakupiłem w x komie wczoraj i chciałbym wrzucić magiska. Zgode raczej mam bo odblokowywalem bootloadera jakies pol roku temu na swoim redmi note 3 pro. Może ktoś podac jakies linki jak to zrobić? Byłbym bardzo wdzięczny:) zastanawiam się czy instalować xiaomi.eu czy zostac przy globalu.. jak myślicie?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak wgrac twrp i zrootowac redmi note 5 pro ? Zakupiłem w x komie wczoraj i chciałbym wrzucić magiska. Zgode raczej mam bo odblokowywalem bootloadera jakies pol roku temu na swoim redmi note 3 pro. Może ktoś podac jakies linki jak to zrobić? Byłbym bardzo wdzięczny:) zastanawiam się czy instalować xiaomi.eu czy zostac przy globalu.. jak myślicie?
 
 

Jak masz odblokowany bl., to wgrywasz TWRP, potem boot do TWRP i instalacja Magiska. Jak widać skomplikowane to to nie jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, marcinj6 napisał:

A mozesz podac linka z instrukcja i linka gdzie znajde twrp? Nie chce uceglic telefonu bo juz raz to zrobilem:/

https://forum.xda-developers.com/redmi-note-5-pro/how-to/one-xiaomi-redmi-note-5-whyred-unlock-t3778049 oraz na dokładkę https://forum.xda-developers.com/redmi-note-5-pro/how-to/solved-bypassing-360h-wait-to-unlock-t3791083 Powodzenia :) Nic prostszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, marcinj6 napisał:

Oki dzięki:) poczekam cierpliwie:)

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 

Czy Ty w ogóle widziałeś co Ci wysłałem na poprzedniej stronie? Masz dwa poradniki - jeden jak odblokować, drugi jak pominąć to bezsensowne czekanie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...