Skocz do zawartości

Amazfit Stratos


meefisto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakupiłam stratosa i za cholercie nie pokazuje żadnych powiadomień typu smsy, połączenie telefoniczne czy tam Facebooki i inne. Mam iPhone’a i w sumie to już nie wiem jak do tego dotrzeć. Już nie wiem co i jak mam włączyć żeby on ogarnął e7c5660da36cb74030b8b99111ca83e7.jpg

ec9ed90b0ab2a6deea1996013ba9e1d8.jpg
 
 
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na andku jest to głębiej ukryte: 

Profile ->  settings -> notifications -> 

Odklikujemy push notification oraz w "app notification settings" wybierany aplikacje których powiadomienia mają być wysyłane na zegarek.

Screenshot_2018-06-03-22-15-30-276_com.huami.watch.hmwatchmanager.png

Edytowane przez RedXII
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie robiłem sobie polskiej wersji stratosa, pracuję z angielską. Z whastsappa wyświetla polskie znaki, z smsami nie sprawdzałem ale wygląda na to że też nie powinno być w nich problemu. Inną kwestią jest czy czytanie z nadgarstka wiadomości jest wygodne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.07.2018 o 23:27, RedXII napisał:

 Inną kwestią jest czy czytanie z nadgarstka wiadomości jest wygodne...

W samochodzie bardzo wygodne.

Jeszcze by mi się przydało by jak w Pebble'u mozna było odpowiedzieć na smsa ( z listy gotowych odpowiedzi )

Widze ze ludzie nad czymś takim pracuja

https://forum.xda-developers.com/smartwatch/amazfit/app-amf-amazfit-notifications-t3808848

 

Mam jeszcze pytanie dot. powiadomień o nadchodzących połączeniach. Gdzieś przeczytałem, że Stratos bobrze identyfikuje dzwoniących tylko jeśli w książce telefonicznej smartfona są wpisane pełne numery tzn. +48XXXXXX. Prawda to ?

Edytowane przez abgar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To od końca może. W telefonie ma dodane kontakty bez +48, a mimo to bez problemu wyświetla mi na stratosie, ale zachowawczo powiem że również od telefonu może to zależeć. Stratos + Mi6 nie ma problemu. 

Szybkiego odpowiadania nie ma na razie, jak sam zauważyłeś.

Co do smsów powiem tak widać tylko ostatnią, jak ktoś pisze z whatsappa po drugiej wiadomości widzisz tylko 2 wiadomości od... żeby przeczytać je musisz wejść głębiej w zegarek. Jeżeli właśnie wiadomości cie najbardziej interesują to dolny przycisk jest "programowalny" o ile tak można to nazwać bo można mu nadać jedną z trzech funkcji szybkiego wybierania: aktywności fizycznej (szybkie wybranie np. bieg), pomiar tętna lub właśnie wiadomości. 

Z odczytu wiadomości na zegarku prawie nie korzystam, ot tylko zerkniecie kto pisał jak nie mam czasu sięgnąć po telefon.

Częściej korzystam z odrzucania lub wyciszania połączenia przychodzącego z zegarka.

A co do czytania wiadomości w samochodzie w czasie jazdy i nie ma tu znaczenia czy z telefonu czy z zegarka to szczerze potępiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

Witam wszystkich

Kilka dnio temu kupiłem Stratosa i generalnie jestem zadowolony ale mam kilka pytań

1. Czy da sie rozłączyć zegarek z telefonem bez "rozparowania" i właczania trybu samolotowego? Często mam przez blutacza podłaczone słuchawki ale nie chce w tym czasie zeby zegarek sie łaczyl w telefonem.

2. opcja "dotknij podwójnie zeby odblokować"- u mnie jakoś nie działa

3. pomiar tętna- wg mnie jest wyjątkowo nieskuteczny. Nawet po 20 minutach biegu pokazuje mi czasami tętno na poziomie 55-70 co jest oczywystą niepraewdą!

4 I najwazniejsze- czy mogę ładować stratosa ładowarka od smartfona xiaomi? Parametry wyjsciowe tej ładowarki to U=5V I=2A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie da się, a przynajmniej ja z tym walczyłem i nic nie wymyśliłem.
2. Czasem działa, czasem nie, taki urok.
3. U mnie w miarę dobrze mierzy, zegarek dość ciasno na ręce i na bieżni pokazuje identycznie jak w zegarku.
4. Można, czemu nie? Zegarek weźmie tylko tyle prądu ile potrzebuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...