Skocz do zawartości

Problem wywalania się aplikacji/zarządzaniem RAMem


SunTzu

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno pisales ze miui to takie gowno.

przecie w kazdym poscie pisalem ze "poki co" tzn sam czekam na porzadna wersje na ten telefon bo bardzo lubie miui ale napewno do wersji 37 dla mnie to wielkie gowno

edit: no i w koncu jak to jest bo na miu.com jest napisane ze xiaomi problem zalatwilo swapem a nie optymalzacja romu, prawda to?

Edytowane przez igoor1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ram? normalnie juz? bo dopiero wieczorem bd w stanie go pobrac

 

Jest ok, a tak z ciekawości Acid jak możesz to napisz co zrobili w tym romie, że nagle działa i mimo odpalenia wszystkiego naraz stale mam po 150-200 mb wolnego ramu?

 

Popieram użytkownika glass - najlepszy rom na redmi 1s!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Co zrobić żeby nie musieć instalować po aktualizacji romu wszystkich programów jeszcze raz, ustawiać wszystko, zgrywać kontakty , notatki itp ?

Ustawienia->System->Kopia i kasowanie danych->Utwórz kopię MIUI

Z kopii możesz przywrócić wszystko o czym napisałeś. Oczywiście, jeśli po instalacji zauważysz, że masz taką potrzebę.

Edytowane przez Ramirez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie nie mam już dostępu do 1S, ale cała ta sprawa bardzo mnie ciekawi. Czy mogę Was prosić o wyniki podstawowych (w senie: popularnych) benchmarków, np. Antutu 5.1 (z jego nowym modułem HTML5), Vellamo, Basemark GUI, A1 SD Bench. Przynajmniej część z nich. Chodzi mi o porównanie wyników pod CM oraz pod MIUI w poprawionej najnowszej wersji 43 oraz w wersjach starszych (wadliwych).

 

Dzięki.


system w koncu ubija aplikacje systemowe. Teraz to super wszystko chodzi.

No, to jest dowód, że nie tylko dołożyli swapa, ale coś naprawdę poprawili.

Edytowane przez latet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam telefon bez sd i wszystko działa na nowym sofcie

P.s. wygląda na to że naprawili ten błąd w sofcie. Na prawdę da się korzystać teraz z miui. Jestem w szoku... serio. To chyba przez to wejście na Indie z tym telefonem. Za duży fail by był. Jestem w szoku o tyle że naprawili to w miui v5 a przecież zaraz 4.4 i miui v6. Tutaj rację przyznaje użytkownikowi tosshi2 za to że jako jeden z nielicznych był uparty i czekał na fix. A ja sie bawiłem w jakieś cm. Jeszcze pare dni pewnie na nim posiedzę bo dopiero co udało mi się go perfekcyjnie skonfigurować (szkoda mi teraz tego!) ale będę się slinil i patrzył na miui na drugim telefonie. Xiaomi jednak porządną firmą :-P

P.s.2 Tosshi2 lub ktoś kto ogarnia mógłby przeanalizować czy ten błąd już jest naprawiony na prawdę? Bo czytam różne wersje. Że to niby swap itp. Przydałaby się głębszą analizą

P.s.3 też już nie macie tego efektu lcd off jak blokujecie telefon czy tylko ja?

P.s.4 w piatkowy wieczór siedzę ze znajomymi i nikt nie rozumiem dlaczego tak się cieszę.. ech całe miui ich omija... Nie wiedzą co tracą

Edytowane przez CrazyJapanese
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...