Skocz do zawartości

Problem wywalania się aplikacji/zarządzaniem RAMem


SunTzu

Rekomendowane odpowiedzi

Mi niestety te ustawienia nie działają zbyt dobrze. Przykładowo uruchomiłem telefon, włączyłem antutu i przeszedłem na zakładkę z danymi technicznymi telefonu. Przewinąłem je w dół i telefon się zacinał podczas zwykłego przewijania ekranu, a nie miałem uruchomionych żadnchy innych aplikacji... Masakra.

tak tez mam te same problemy , aplikacji nie wywala ale co z tego skoro skoro nawet przy dwu lub  trzech telefon potrafi tak lagowac ze tylko reset pomaga, jak narazie resetuje go przynajmnije raz dziennie bo po nieuzywanej nocy ram potrafi zejsc z 300 do 150 a juz najbardziej mnie rozsmiesza jak uruchamiam jakas malutka alikacje ktora powinna zjesc 1 gora 2 mb ramu a ram spada o 100mb. albo ubijam apikacj a ram zamias wzrosnac o np 20 mb  to jeszcze spada. i badz tu madry bo telefon zachowuje sie zupelnie nielogicznie:) no coz mam nadzieje za ktos pisze wiersze do xiaomi w tej sprawie bo jestesmy uziemieni i tak naprawde nie mamy gwarancji ze v6 to zmieni

Ale przeciesz zanim go kupiłeś znaczy 1s to nikt przed tobą nie ukrywał, że sprawa ramu wyglada tak nie inaczej. Nie podoba Ci sie tel wystaw w giełdzie.

no wlasnie napisalem ze uwielbiaam miui i mam resztki nadziei ze xiaomi naprawi ten jeden

WIELKI blad bo jak go nie bedzie to telefon bedzie naprawde za***isty. niestety zanim go kupilem jakos bylo bardzo malo postow o nieuzywalnosci ramu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainstalowalem i uzywam zamiast wbudowanej przegladarki Dolphina, roznia na korzysc ogromna - ta wbudowana w miui to jakis ramozerny bubel u mnie na nowym sofcie z uruchomionymi 3 kartami przycinala a nie mowie juz o 5 czy 6. dopuki nie naprawia zarzzadzani ramem polecam zmienic przegladarke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze faktycznie cos w ty  jest ale podejrzewam ze lepiej dziala wczesniejsza wersja ze swapem niz obcna bez niczego bo sgtrasznie tera telefon potraf zamulic. ano i jeszcze jeden blad zaowazylem czego nie bylo na poprzedniej wersji mianowicie jak wchodze w aparat to wyskakuje mi failed to initialize camera. aparat dziala jakby troche wolniej tzn zasem laguje ale dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy przypadkiem to zamulanie sie telefonu nie wynika z braku wipa przy aktualizacji, skoro jedni  te problemy maja a drudzy nie to cos w tym moze byc


ciekawe czy przypadkiem to zamulanie sie telefonu nie wynika z braku wipa przy aktualizacji, skoro jedni  te problemy maja a drudzy nie to cos w tym moze byc. a tak wogule przy aktualizacji nie powinno sie wipa robic ale jak widac czasem miui bez wipa szwankuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie przez aktualizacje zrobilem tzn wgralem rom na dysk wewnetrzny i zainstalowalem przez aktualizacje z pliku, tylko full wipe nie robilem bo ponoc nie trza przy aktualizacji. powiedzcie czy jak robie full wipe i data z recovery to zostawi mi wszystko na karcie sd i backupy z folderu miui/backups?

ok problem z kamera moze mam tylko ja ale przecie problem z iloscia ramu i zamulaniem telefonu w najnowszym romie  jest powszechny. a tak wogule to co robic przy aktualizacji jak trzeba wipe cache czy wipe user data czy wipe all

Edytowane przez igoor1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tymczasem zainstalowalem cm11 i jak na razie podziekuje miui bo v5 na tym teleonie jest komletnie nieuzywalny a jak zainstalowalem cm11 to jak bym wskoczyl do mercedesa - nie wiedzialem ze ten telefon potrfi tak zap...ć. dopuki nie bedzie v6 ja miui dziekuje

Edytowane przez igoor1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie następny w kolejce, skoro dali ostatnio na mi2 oraz teraz redmi note to pora na 1s :)

Nigdzie nie jest powiedziane ktory telefon jako pierwszy dostanie. Chociaz jest nadzieja ze Redmi 1S bo najnowszy redmi note lte ktory tez ma snapdragona 400 ma Miui V5 oparta na Androidzie 4.4 czyli cos tam juz maja zrobione wiec moga wypusci do redmi 1s i note lte jednoczesnie. Edytowane przez tosshi2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...