Skocz do zawartości

Google Pay na MIUI Polska ROM


pszyman74

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Czy komuś udało się uruchomić Google Pay na telefonie Xiaomi Mi Mix 2 z wgranym MIUI Polska?

Obecnie mam global rom 9.5.8.0 na którym Google Pay działa bez zarzutu i nie chciałbym stracić tej funkcji.

Dzięki za wszelkie info.

Pozdrawiam,

Paweł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że tak. Miuipolska a raczej xiaomi.eu root i to tego Magisk manager. Telefon poprawnie przechodzi test SafetyNet. Do tego możesz w ustawieniach zaznaczyć apki które mają nie widzieć że masz root czy też odblokowany bootloader. I wszystko śmiga :)

Wysłane z mojego MIX 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, pszyman74 napisał:

 

Czy komuś udało się uruchomić Google Pay na telefonie Xiaomi Mi Mix 2 z wgranym MIUI Polska?

 

Od tygodnia posiadam MI MIX 2 z MIUI Polska/eu (odblokowany bootloader). Telefon bez roota i  Magisk (nie musisz rootować, wrzucać Magisk) żeby bez problemu korzystać z Google Pay. W ustawieniach płatności NFC ustaw sobie "portfel SIM".

Testowane, działa.

 

Cytat

oprogramowanie MIUIPolska/Xiaomi.eu od 2017 roku posiada domyślnie wsparcie dla Android Pay

źródło - https://miuipolska.pl/jak-placic-telefonem-mi5-z-ap-i-system-miuipolska-xiaomi-eu/

Edytowane przez jacekgothic
Dodane informacje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.05.2018 o 15:34, AndrzejKu napisał:

Ale np Netflix już nie

Wysłane z mojego MIX 2 przy użyciu Tapatalka
 

U mnie Netflix działa normalnie, orange finanse, mbank, Google Pay, revolut również.

Nie trafiłem na aplikację z którą byłyby jakieś problemy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy komuś poprawnie działa funkcja hide Magisk Manager? (nie mylić z Magisk hide).

Google Pay itp normalnie działa, ale niestety mam aplikacje która szuka magisk managera i go oczywiście wykrywa, a po kliknięciu na funkcje hide Magisk Manager nic się nie dzieje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dodałem tą aplikacje w Magisk Hide, ale ona nawet jak nie wykrywa roota, to szuka Magisk Managera, i go oczywiście znajduje.

U mnie jak klikam na hide Magisk Manager to "kręci" w nieskończoność, i nic się nie dzieje. Nazwa apk się nie zmienia, nawet po restarcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mi na miui polska mi mix2s nie przechodzi weryfikacji karty w google pay. Mam magiska, safetynet na zielono, sam magisk ukryty przed googlem i aplikacjami banków. Na miui global wszystko dzialao, miałem dodane dwie karty mogłem korzystać z obu (oczywiście musiałem wybrać domyślną).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coś, to mBank, Google Pay, NFC,  Netflix działają na MIUI odkąd pamiętam, czyli od grudnia 2014, kiedy to kupiłem RN3*.

 

 

* no, poza NFC, bo tam tego nie było. Ale to z kolei działa na Mi Mix 2, odkąd go mam, czyli jakos od początku tego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się dorzucę...

Mi MIX 2s. Google Pay działa, ale... Nie można zweryfikować karty Visa. Po zasięgnięciu informacji w moim banku dowiedziałem się, że nie we wszystkich przypadkach można dodać karty Visa. MasterCard działają. Rzekomo, w ciągu kilku najbliższych miesięcy ma zostać dodana obsługa kart Visa.

Może w tym tkwi problem...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Google Pay.

Dodaję kartę, konfiguruję, uwierzytelniam smsem z banku. Idę dosklepu, płace raz ok, drugi ok.. i na tym lub kilka razy więcej i koniec. Gdy chcę dokonać płatności to nie mam skonfigurowanej karty. I ponownie to samo, konfiguruję, uwierzytelniam, płacę ok, a po kilku płatnościach znowu.. brak konfiguracji karty.. 

Telefon mi mix 2s, ktoś miał podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...