Skocz do zawartości

Wyszukiwanie systemowe(search engine)


FifiNetDev

Rekomendowane odpowiedzi

Witam użytkowników forum,

Jak łatwo spostrzec jestem tu nowy za sprawą przesiadki z miui Global na Polska. Raczej radzę sobie sam z problemami ale jeden mnie nurtuje,
a mianowicie co się stało z wyszukiwarką w pasku powiadomień ?  Czy jestem w stanie gdzieś ją znaleźć, włączyć, cokolwiek ?

Pamiętam jak oglądałem kiedyś mobzille, który bym zachwycony tą dystrybucją. Sam chciałem później z niej korzystać ale lenistwo wygrało :D. Przechodzenie wszelkich etapów odblokowania bootloadera było dla mnie nużącym zadaniem i nie chciałem się tego podjąć. Natomiast dzisiaj nadszedł ten dzień gdzie, któraś z kolei aktualizacja MIUI Global spowolniła mój telefon, więc postanowiłem się "przesiąść". Muszę przyznać, że jestem zachwycony z działania tego softu ;) Natomiast chciałbym wiedzieć co z wyszukiwarką która kiedyś była, a teraz nie mogę jej spostrzec ;-(

Jeśli istnieje już podobny temat i został on rozwiązany to przepraszam za śmietnik i proszę o link, przy okazji chciałbym podziękować polskim developerom za tak świetną robotę.

Pozdrawiam
Filip.

 

Screenshot_2018-05-24-21-19-43-384_com.android.settings.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • FifiNetDev zmienił(a) tytuł na Wyszukiwanie systemowe(search engine)
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...