Junak

Czy zakup Mi6 ma obecnie sens?

Recommended Posts

Cześć wszystkim, od dłuższego czasu poważnie rozważam zakup Mi6. Spokoju nie daje mi jednak jedna rzecz - zbliżająca się premiera Mi7 (8). W związku z tym chciałbym zapytać  czy waszym zdaniem warto jest kupić na ten moment Mi6 (który znaleźć mogę za niecałe 1500 zł), czy warto jednak poczekać na premierę nowego flagowca? Czy różnica w cenie według was będzie raczej duża?

Ja bym poczekał na mi7. W tej cenie która podajesz kupiłem mi6 ceramic 2 miesiące po premierze.
Z tego co ostatnio sprawdzałem ceny mi6 nie są obecnie zbyt korzystne.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Już jest potwierdzone, że Mi7 nie będzie, a będzie przeskok na Mi8 z okazji 8-mej rocznicy Xiaomi. Moim skromnym zdaniem warto kupić Mi6, gdyż jest to świetny telefon. A jeżeli nie jesteś co do tego pewien to poczekaj te kilka dni na premierę Mi8 :) (31.05.2018 premiera)

ja polecam obserwować gearbest - ok miesiąc temu kupiłam wersję ceramiczną w opcji 6/128 za 1460 z polskiego magazynu ;-)

warto popolować na pewno będą wyprzedaże ;-)

Jako użytkownik Mi6 mogę powiedzieć że zdecydowanie warto go kupić ale nie za 1500 zł. Ja kupiłem w zeszłym roku na black friday za ~1200 zł wersję 6/64 i to była dobra cena. Teraz, jak pisał @kary71 ceny Mi6 są mało korzystne.

Ja tam kupiłem ale co prawda używany półroczny z pl gwarancją za 1000zl. więc się długo nie zastanawiałem ale jakbym miał brać nowy to bym na pewno poczekał do premiery nowego modelu i zobaczył czy się opłaca dalej. Jedno jest pewne , drożej mi6 nie będzie po premierze następcy.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Edited by schreder

ma mieć global stable rom wgrany po prostu. Polecam jednak kupić w PL na twoim miejscu. Ten z linku ma wgrany global rom

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Guest
This topic is now closed to further replies.