Skocz do zawartości

Zrypany SOFT, Mega problem ! Potrzeba KOZAKA


dupka1921

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Drodzy użytkownicy!

Zwracam się do Was z takim oto problemem. Na początek nadmienię że przekopałem już masę internetu i próbowałem wielu opcji - i NIC.
Dziewczyna wzięła  Redmi 4x w abonamencie w PLAY. Po jakimś czasie uzytkowania pojawił się problem, telefon bez przerwy się restartował, pojawiało się początkowe logo MI i cała akcja powtarzała się bez końca dopóki się nie rozładował do 0. Oczywiście poszedł na gwarancje, szanowni panowie z serwisu stwierdzili usterkę softu i problem naprawili. Jakiś czas było ok. Wiadomo jak to jest z dziewczynami, telefon upadł, ekran pękł, ale działał dalej ładnie. Po kilku miesiącach sytuacja się powtórzyła, restart, logo MI, restart. Again and again. Aktualnie nie mam możliwości zrobić z nim nic, jedynie wejść do FASTBOOT'a. Chciałem samemu wgrać soft, lecz niestety telefon jest zablokowany (nie wiem jak poradzili sobie z tym panowie z serwisu). Oczywiście zrobiłem konto na stronie producenta, napisałem email o odblokowanie, ale jakoś bez odzewu z ich strony, ściągnąłem jednak MI Unlock, postąpiłem zgodnie z instrukcją  i pełen nadziei czekałem. Nagle, nowy błąd, konto MI założone w celu odblokowania telefonu nie jest zalogowane na telefonie. Co w tym momencie jest niewykonalne. Jestem w kropce. Narzeczona obiecała mi w zamian za rozwikłanie tego problemu sporo uciech że tak powiem oralnych :) Jestem zdeterminowany, ale wyczerpałem już swoje możliwości laika. Bez waszej pomocy się nie obejdzie. 

Pozdrawiam i serdecznie proszę o pomoc
kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dzidexx wątpię żeby poszło niestety. Zobacz błąd na screenie. Na Xiaomi nawet próba wgrania tej samej wersji z zablokowanym bootloaderem powoduje błąd jak wyżej, i obawiam się, że będzie tak samo... niech sprawdzi, nie chcę być sceptykiem ale chyba nie wgra się.

Edytowane przez Orjon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Orjon napisał:

@dzidexx wątpię żeby poszło niestety. Zobacz błąd na screenie. Na Xiaomi nawet próba wgrania tej samej wersji z zablokowanym bootloaderem powoduje błąd jak wyżej, i obawiam się, że będzie tak samo... niech sprawdzi, nie chcę być sceptykiem ale chyba nie wgra się.

miałeś rację, ta sama sytuacja. jakieś pomysły ? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dupka1921 skoro wgrać się nie da, a do recovery nie wchodzi (vol+ i power, potem po reboocie musisz trzymać jeszcze głośność kilka sekund, ta sama sytuacja w wszystkich 3 przyciskach, spróbuj może...), to chyba tylko EDL wchodzi w grę. Do tego trzeba rozebrać telefon. Lepiej już oddać do serwisu.

Jeśli wejdzie do recovery, to jest nadzieja. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, dzidexx napisał:

Spróbuj global developer.

Jak nie pójdzie to zostaje jak wyżej.

 

Błąd pokazuje tej samej treści?

tak o to wygląda. ściągnąłem też wersje "china" ale też nic ;/ błąd tej samej treści, recovery nie wchodzi na żaden sposób ;(

 

error.jpg

Edytowane przez dupka1921
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kamillm zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...