Skocz do zawartości

Powrót do MIUI 5


mtmwielgosz

Rekomendowane odpowiedzi

OK więc pobawiłem się trochę w MIUI 6, wytrzymałem do dzisiaj mając nadzieję, że naprawią w piątkowym wydaniu brak powiadomień oraz niedziałające aplikacje typu FB Messenger - niestety zawiodłem się.

Chciałem wrócić normalnie do MIUI 5 najnowszej wersji stable. Zrobiłem to "normalnie" przez Updater. MIUI 5 wróciło... na chwilę. Niestety teraz cały czas komórka się w kółko wyłącza i wraca do Logo MIUI Polska. Udało mi się dostać do MiRecovery. Co teraz? Zrobić full wipe i data i zainstalować na nowo system?

Edytowane przez mtmwielgosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co powinieneś był zrobić to się zapytać i poczekać na odpowiedź jak wrócić z v6 do v5.

Bo tak z zerową wiedzą przystąpiłeś to downgrade i jak widać nie wyszło. Wystarczyło mnie zapytać.

 

O ile update był w miarę bezproblemowy z v5 to downgrade już niekoniecznie. 

Full wipe jest konieczny w tym przypadku. Jak masz backup w kopii MIUI to nie ma problemu robić wipe.

Jednak zgraj sobie dane na komputer (w tym kopię MIUI i zawartość pamięci) bo nie jestem pewny czy Mi Recovery w MI3 ma ten błąd z wymazywaniem nośnika usb przy wipe data. 

 

Alternatywą i to może nawet bezpieczniejszą jest miflash, który ma skrypt nie kasujący /data.

Link w mojej sygnaturze wszystko wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"wytrzymałem do dzisiaj mając nadzieję, że naprawią w piątkowym wydaniu brak powiadomień oraz niedziałające aplikacje typu FB Messenger - niestety zawiodłem się"

 

Weź Ty się najpierw naucz poprawnej konfiguracji MIUI, a dopiero później jedź po innych.

Napisałeś w taki sposób, jakbyś był Panem świata a Oni Twoimi sługami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...