Masa

Pomoc w odblokowaniu telefonu [Redmi Note 4]

Recommended Posts

Witam,

Mam problem z odblokowaniem telefonu - otóż byłem na większej imprezie masowej i zostawiłem telefon bez opieki. Po powrocie zauważyłem, że jest zablokowany - wymaga hasła. Próbowałem hasło do konta MI, nawet zmieniłem tam hasło, ale to nie o to chodzi. MI PC Suite też nie może pomóc, ponieważ wymaga to telefonu z najnowszą aktualizacją, której ja nie posiadam. 

Próbuje to zrobić sposobem "Unlock your MI Device" - w aplikacji "MI Device". Bez problemu wchodzę w Fastboot, jednak aplikacja każe mi włączyć w telefonie ustawienia programistyczne. Jednak nie jest to możliwe z zablokowanym telefonem. Poniżej umieszczam zdjęcie w momencie, w którym nie wiem co mogę dalej zrobić. Dodam, że oddanie telefonu do serwisu odpada, ponieważ był kupowany na zagranicznej stronie i jest dedykowany na Zjednoczone Emiraty Arabskie (chyba, że ktoś zna serwis Xiaomi, który zajmie się tą sprawą) 

Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu :)

ScreenHunter 01.png

Chyba tylko reset do ustawień fabrycznych. Bootloader zablokowany, skorzystaj albo z trybu recovery (vol+ i power bądź wszystkie 3 przyciski) i opcja Wipe Data albo chińskie mipcsuite: http://zhushou.xiaomi.com

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Guest
This topic is now closed to further replies.