Skocz do zawartości

MIUI 6 4.4 dla MI2


Acid

Rekomendowane odpowiedzi

Taka ciekawostka, chyba wyciekła beta albo alfa MIUI 6 dla MI2.

Android 4.4.4 KTU84p:

 

http://www.miui.com/thread-1978196-1-1.html

 

Gość nie jest devem więc nie wiadomo dokładnie skąd to wyszło. 

Ale screeny wyglądają na prawdziwe. 

Rom jest ponoć w tgz więc pod fastboot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rzesz, motyla noga! :-D

Chyba będę w stanie poświęcić się. Kwestia jakie bugi będą, bo akurat mam taki okres, że potrzebuje podstawowych funkcji telefonu zawsze w gotowości!

Ale jak v6 może już zawitać, choćby we wersji testowej, to zgrzeszę - i want it!

Mi2s powered by MIUI v5

Edytowane przez kulig007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobaw się w TrueDualBoot - na jednym systemie masz stabilny i w pełni funkcjonalny system, na drugim testujesz miui 6 ;)

Albo zainstaluj WIUI, masz tam już 4.4.4 i można kilka rzeczy wprowadzić z MIUI 6 podczas instalacji poprzez aromę.

Edytowane przez StrangeFruit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem :-) przecież zbieram się do TDB już chyba pół roku. I zawsze jakoś temat wygaśnie.

Póki co, spokojnie mogę robić pełny wipe i wrzucać ewentualnie to v6. Bo sprzątałem niedawno telefon i mam tylko kilka podstawowy aplikacji, które śmiało mogę wgrać ponownie.

Jeśli będzie za dużo denerwujących błędów, a v6 będzie mimo to ciekawe i intrygujące - pobawie się w TDB. Wtedy jak wspomniałeś, na jednym stable, na drugim i zabawa, i wkurw... się - czyli testy :-D

Mi2s powered by MIUI v5

Edytowane przez kulig007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem temat poświęcony MIUI V6 dla Mi2 w wersji alfa. Jednak dam sobie spokój z jego instalacją... Nie spodziewałem się, że będzie trzeba jeszcze instalować CWM Recovery i TrueDualBoot. Wolę jednak poczekać na oficjalną wersję Beta i instalować ją normalnie przez Aktualizacje lub MiRecovery ;) Powodzenia tym, którzy jednak zdecydują się na bycie testerem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest potrzebny TDB. Potrzebne jest CWM bo na chwilę obecną MiRecovery nie łyka nowej struktury i prawdopodobnie trzeba go aktualizować albo binarkę update-binary. Nie wiem jeszcze. Może będzie patch lub update na to.

 

Właśnie zastanawiam się nad tym, czy i tak jak wyjdzie oficjalna wersja beta MIUI V6, to będzie trzeba instalować CWM Recovery 6.0.5.0. A może od razu przy instalacji MIUI będzie instalowane nowe MiRecovery... Jeśli pierwsza opcja, to może nie będę czekał do końca miesiąca tylko już sprawdzę MIUI V6, ale chciałbym mieć pewność ;)

 

Tak poza tym, nie wiem jak później wrócić do MiRecovery po instalacji CWM... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona w tył, Acid wspomniał dlaczego póki co, na razie, tymczasowo, chwilowo, przejściowe recovery .....

"Nie jest potrzebny TDB. Potrzebne jest CWM bo na chwilę obecną MiRecovery nie łyka nowej struktury i prawdopodobnie trzeba go aktualizować albo binarkę update-binary. Nie wiem jeszcze. Może będzie patch lub update na to."

Mi2s powered by MIUI v5

Edytowane przez kulig007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, Acid napisał to. Ale przed pisaniem powyższego postu zapomniałem o tym, było chwilowe zaćmienie :P Później nie dało się usunąć wypowiedzi. Sorry ^_^

 

A poza tym, nie na poprzedniej stronie lecz na tej jest ta wypowiedź ;)

Edytowane przez AmyS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Acid czy nie dało by rady wykorzystać sposobu z tego tematu http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=53651&extra=&highlight=dual&page=1do zmodyfikowania instalacji recovery CWM 6.0.5.0 lub zip z samym romem Miui6 aby dało się używać twojego miui6 i TDB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, jakieś dziwny ten sposób. 

Nasze romy są oparte o stock a więc też o recovery oryginalne. Taka zmiana może coś psuć.

Jeśli ktoś chce mieć dual boot z CWM to taka rzecz leży już w kwestii użytkownika.

Jest tutorial podany i można samemu sobie to wykonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla osób, które mają opory przed operacją MiFlash i instalacją v6 dla Mi2 ....

wyszła wersja v6 zrobiona pod CWM, albo PTR.
Ja wykorzystałem to, że już mam custom recovery - więc od razu zainstalowałem. To "sMiui" bazuje na oficjalnych wydaniach :wink:
Jak wszystko będzie działać, to pewnie zostawię sobie MIUI.
Więcej info w odnośniku:


http://xiaomi.eu/community/threads/rom-kk-v6-smiui-4-10-31-initd-tdb-multilang-cwm-touch-recovery.25985/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla osób, które mają opory przed operacją MiFlash i instalacją v6 dla Mi2 ....

wyszła wersja v6 zrobiona pod CWM, albo PTR.

Ja wykorzystałem to, że już mam custom recovery - więc od razu zainstalowałem. To "sMiui" bazuje na oficjalnych wydaniach :wink:

Jak wszystko będzie działać, to pewnie zostawię sobie MIUI.

Więcej info w odnośniku:

http://xiaomi.eu/community/threads/rom-kk-v6-smiui-4-10-31-initd-tdb-multilang-cwm-touch-recovery.25985/

 

 

Super informacja, Dzięki.

 

Na to czekałem :)

Edytowane przez jordan87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...