Skocz do zawartości

Blokada Mi Cloud


TheGunner

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Od początku:

po miflashu, telefon pięknie się uruchomił, poklikałem kilka razy, nie zdążyłem nawet regionu wybrać i już jest blokada od chmury. Co dalej? No chcę wpisać hasło, no ale żeby je wpisać potrzebny mi jest dostęp do internetu, którego nie mam, gdyż aby podłączyć się do jakiejkolwiek sieci Wi-Fi muszę najpierw odblokować urządzenie! Po prostu czysty debilizm, nie wiem czy to od którejś aktualizacji jest, ale chciałbym odblokować jakoś moje urządzenie, ma ktoś może plik który mogę mi flashem wgrać, który tego błędu nie ma?

 

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na Orange, i na play-u to samo, po prostu sam telefon zasięgu sieci nie łapie.

 

3 godziny temu, matiiiim napisał:

 Kiedyś miałem podobny problem i która wersja z kwietnia umożliwiła zalogowanie się do wi fi. Myślę że każda wersja bazująca na Androidzie 7 umożliwi zalogowanie.

 

No to podaj mi jak możesz link do tej wersji, bo te ostatnie wersje wciąż mają tego buga, nawet pisałem do globalnego serwisu xiaomi, oni proszą o te dane typu imei, potwierdzenie zakupu itp, no ale mimo wszystko na cholerę mi to skoro i tak nie potwierdzę tego bez połączenia z siecią. Czekam aż aktualizacja któraś zlikwiduje ten błąd lub ktoś tu z obecnych może jest w posiadaniu wersji, w której błędu nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, TheGunner napisał:

I na Orange, i na play-u to samo, po prostu sam telefon zasięgu sieci nie łapie.

 

 

No to podaj mi jak możesz link do tej wersji, bo te ostatnie wersje wciąż mają tego buga, nawet pisałem do globalnego serwisu xiaomi, oni proszą o te dane typu imei, potwierdzenie zakupu itp, no ale mimo wszystko na cholerę mi to skoro i tak nie potwierdzę tego bez połączenia z siecią. Czekam aż aktualizacja któraś zlikwiduje ten błąd lub ktoś tu z obecnych może jest w posiadaniu wersji, w której błędu nie ma

Chodź bym chciał to nie znajdę bo pobrałem, wgrałem, usunąłem i zapomniałem o problemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wciąż problem nierozwiązany.

 

EDIT 22.06

 

Problem rozwiązany.

Chciałem podłubać coś w TWRP, nieprawidłowe hasło deszyfrowania, trudno, odpalam ponownie. No i nagle telefon nie chciał się uruchomić, więc to co zrobiłem:

Mi Recovery -> Wipe All -> Fastboot -> boot TWRP

Nagle TWRP odblokowane, wrzuciłem najnowszą wersję MIUI 10 i nagle wszystko śmiga, temat do zamknięcia.

Edytowane przez TheGunner
problem rozwiązany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...