Jump to content

Recommended Posts

Proszę o opinie posiadaczy nt. jakości rozmów przy pomocy telefonu (szczególnie słyszalność przez rozmówcę, skargi na słabą jakość połączenia przez drugą stronę)

Edited by zipp
Link to post
Share on other sites

Plus, LTE, rozmowa z SGS 8 - głośno, klarownie i wyraźnie po obu stronach. W słuchawce usłyszałem wręcz komentarz typu "co zrobiłeś z tym telefonem że tak dobrze Cie teraz słychać", przesiadka z RN4 który miał wieczne problemy z anulowaniem echa co powodowało bardzo słabą słyszalność naszego głosu.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
5 godzin temu, schreder napisał:

Przesiadł się ktoś z Redmi Note 4 na Redmi Note 5 Pro i zauważył, że jakość rozmów jest w końcu ok tak jak @Yason ? A i pytanie do @Yason , jakość rozmów nadal dobra? Nie popsuli aktualizacjami?

Na 8.7.5 dalej bez zmian, tj. jakość jak najbardziej zadowalająca. 

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Witam,

w związku z tym, że już posiadam RN5, sam odpowiadam na zadane przez siebie pytanie:

jakość połączeń głosowych jest zdecydowanie lepsza niż w R3s (chodzi głównie o naszą słyszalność przez naszego rozmówcę, z czym był problem w R3s {w drugą stronę było zawsze OK}). Bardzo dobrze działa też wyciszanie otoczenia w czasie rozmowy...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Proszę sprawdźcie jakość rozmowy na 2G.. Mam problem ze słyszeniem rozmówcy, jakość rozmowy raz jest idealna, a za 30 sekund-minutę lub dłużej (losowo) słyszę wytłumiony głos w słuchawce. Zasięg sieci b.dobry 4 kreski na 4, testowane w różnych miastach i miejscach. Smartfon sprawny w 100%. Moja sieć to play i problem występował kiedy rozmawiałem z inną siecią.

Testowałem 3 ostatnie romy .dev miuipolska i wszędzie ten sam problem oraz miuipolska stable 10.0.2.0. Na 3g/4g problemu nie ma ale używam tylko 2g ze względu na najdłuższy czas trzymania na baterii.

 

Edited by zagrobelny
Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...