Skocz do zawartości

jakość rozmów RN 5 Pro


zipp

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o opinie posiadaczy nt. jakości rozmów przy pomocy telefonu (szczególnie słyszalność przez rozmówcę, skargi na słabą jakość połączenia przez drugą stronę)

Edytowane przez zipp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus, LTE, rozmowa z SGS 8 - głośno, klarownie i wyraźnie po obu stronach. W słuchawce usłyszałem wręcz komentarz typu "co zrobiłeś z tym telefonem że tak dobrze Cie teraz słychać", przesiadka z RN4 który miał wieczne problemy z anulowaniem echa co powodowało bardzo słabą słyszalność naszego głosu.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
5 godzin temu, schreder napisał:

Przesiadł się ktoś z Redmi Note 4 na Redmi Note 5 Pro i zauważył, że jakość rozmów jest w końcu ok tak jak @Yason ? A i pytanie do @Yason , jakość rozmów nadal dobra? Nie popsuli aktualizacjami?

Na 8.7.5 dalej bez zmian, tj. jakość jak najbardziej zadowalająca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam,

w związku z tym, że już posiadam RN5, sam odpowiadam na zadane przez siebie pytanie:

jakość połączeń głosowych jest zdecydowanie lepsza niż w R3s (chodzi głównie o naszą słyszalność przez naszego rozmówcę, z czym był problem w R3s {w drugą stronę było zawsze OK}). Bardzo dobrze działa też wyciszanie otoczenia w czasie rozmowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proszę sprawdźcie jakość rozmowy na 2G.. Mam problem ze słyszeniem rozmówcy, jakość rozmowy raz jest idealna, a za 30 sekund-minutę lub dłużej (losowo) słyszę wytłumiony głos w słuchawce. Zasięg sieci b.dobry 4 kreski na 4, testowane w różnych miastach i miejscach. Smartfon sprawny w 100%. Moja sieć to play i problem występował kiedy rozmawiałem z inną siecią.

Testowałem 3 ostatnie romy .dev miuipolska i wszędzie ten sam problem oraz miuipolska stable 10.0.2.0. Na 3g/4g problemu nie ma ale używam tylko 2g ze względu na najdłuższy czas trzymania na baterii.

 

Edytowane przez zagrobelny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...