Skocz do zawartości

Nie działa szybkie dzwonienie z pulpitu.


viader80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na telefonie mojej kobiety Redmi Note 4X  Global 9.5.9.0. Stable tworzę na pulpicie szybkie dzwonienie: kontakt->trzy kropki ->umieść na ekranie głównym->szybkie wybieranie(xxx-xxx-xxx). Tworzy się skrót, ale jak klikam to nic się nie dzieje. Dodam, że mam Redmi 4X i u mnie działa bez problemu. klikam i dzwoni od razu. w czym tkwi problem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie korzystałem nigdy z tej opcji ale właśnie sprawdziłem na moim redmi note 4 SD i wszystko działa. Przy pierwszym kliknięciu na powstały skrót pojawił się komunikat czy zezwalam na uprawnienia do kontaktów. Może w tym jest problem, że nie przyznałeś uprawnień? Apka która odpowiada za tą opcję to InCallUI. Oczywiście mam tą samą wersję systemu.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustawienia->zainstalowane aplikacje->incallui->uprawnienia aplikacji->kontakty,mikrofon,pamięć,telefon zaznaczone na zielono. tak samo kontakty i dialer:kontakty,pamięć,sms,telefon na zielono. Niestety dalej nie działa

Edit: dorwałem innego nota 4 zrobiłem skrót i faktycznie pytał o uprawnienia i aplikacje domyslna i działało. Jak zresetować aby ponownie o to mnie zapytał?

Edytowane przez viader80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...