OphisR

Problem z instalacją gapps na Lenovo a850

Recommended Posts

Witam

dzisiaj zainstalowałem na moim lenovo A850 Xiaomi MIUI Multilanguage (Polish adds) zrobiłem to używając TWRP. Ale teraz mam problem ponieważ instalując paczkę z gapps 4.1.2. czy 4.2.2 niby się flashuje poprawnie, ale po uruchomieniu systemu brak jest aplikacji.

Pomoże ktoś co robię nie tak?

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przywróciłem mój stary rom czyli 123 z needromu zainstalowałem cwm z linków podanych na needrom i po wykonaniu wipe data cash partition próbowałem zainstalować MIUI. Zaraz po rozpoczęciu instalacji w cwm wyświetla się Status 7. Instalation aborted. Już nie wiem co robię nie tak.

Edited by OphisR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety nie mam juz dostępu do loga ponieważ wróciłem do mojego starego systemu i miałem problem ze zrobieniem restore kopii przez TWRP i w związku z tym musiałem konfigurować system od nowa. Z tego co szukałem na internecie to wiele osób ma ten sam problem, więc nie jestem odosobnionym przypadkiem. Pozdrawiam i dzięki za podjęcie próby pomocy.

 

P.S. Pomimo niemożliwości zainstalowania gappsów testowałem sobie ten rom i uważam, że jest rewelacyjny i najlepszy z dostępnych w sieci, więc jeśli komuś udałoby się rozwiązać problem to czekam z niecierpliwością. Jak będę miał trochę czasu to zrobię sobie backup poprzez CWM i zainstaluję MIUI jeszcze raz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.