Jump to content

Blokowanie ekranu na długi okres


Xiaou

Recommended Posts

Czasem np. pod słońcem albo przez przypadek wybieram błędny wzór odblokowania i ekran blokuje się juz na 30 min. Przy 120 minutach miałbym duży problem więc staram się temu zapobiec. Czy da się przestawic długość blokowania się ekranu po wpisaniu błędnego kodu lub cokolwiek w tej sprawie zmienić?

Link to comment
Share on other sites

Słuśzna uwaga, ustawiłem narazie jasność na automatyczną. Nadal jednak czekam na odpowiedź co można zrobić z tym blokowaniem się ekranu na coraz dłuższy czas. Chociażby sposób w jaki to resetować żeby znów blokował się na 30 sekund.

Link to comment
Share on other sites

Blokada za pomocą wzoru na ekranie daje niski poziom zabezpieczenia naszego telefonu. Jak widać działa prawidłowo, ma za zadanie zniechęcić chwilowo intruza, który chciałby skorzystać z naszego telefonu gdy pozostawimy go na biurku np. w pracy.
Tylko na urządzeniu z rootem może być że pojawi się możliwość zmiany tych parametrów? Jeśli to Chiński/Koreański kod źródłowy, u nas raczej nikt sobie tym głowy zawracać nie będzie.

Jeśli ten telefon ma - obsługuje tkzw. inżynierski tryb serwisowy to tam też mogą takie możliwości się pojawić nawet bez zrootowanego urządzenia.

Aby wejść w ten tryb potrzebny jest kod, który wpisuje się z klawiatury numerycznej dial_up (służącej do połączeń telefonicznych).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...