Skocz do zawartości

Motywy z zewnętrznych źródeł czy to już koniec ?


Słony

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć po przedostatniej aktualizacji MIUI musiałem zmienić region by aplikacja motywy działała a po ostatniej nie mogę ustawić motywu z źródeł zewnętrznych, MIUI theme editor nie działa w sensie zapisanych motywów nie można zastosować. Jedyne co mi przeszkadza to ogromne ikony. lubię mieć wszystko w jednym miejscu a nie w 15 ekranach.
Jest jakiś jeszcze sposób na to bez roota ?

A 7.0

MIUI 9.5.9.0

 

Screenshot_2018-05-15-17-49-33-877_com.miui.home.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pojawia się pytanie czy możemy bezpiecznie usunąć aplikację motywy z telefonu (oczywiście z rootem) czy po wywaleniu kolejnej zbędnej apki już telefon nie wstanie. 

Bez roota to chyba jedynie zmiana launchera na bardziej konfigurowalny. Nova czy apex też sobie z tym radzą. 

Jak już się zdecydujesz na roota i denerwują Cię duże ikonki to polecam pobawić się z ustawieniami DPI, sam jadę na 360, ale i 320 dobrze wygląda i dalej wszystko widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka moja uwaga. Teraz przyjrzałem się pulpitowi. Moim zdaniem masz kilka ikon, które możesz usunąć. Pierwszy to ikona Czyszczenie. Jest to samo w panelu sterowania. Więc się dubluje. Druga to pogoda. Masz ją przy zegarze, klikając na nią. I tak przeanalizuj dobrze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, CR2032 napisał:

Jakiś link do tego motywu? ;) 

Zmień region na jakiś inny np. Szwajcaria, i wtedy pojawi Ci się aplikacja "Motywy" i w niej na samej górze jest wyszukiwarka i tam wpisz "sNougat UX", lub samo "sNougat".

Po zainstalowaniu nowego motywu można z powrotem ustawić region Polska, aplikacja motywy zniknie, ale zainstalowane motywy pozostaną w "Ustawienia" -> "Motywy".

 

Edytowane przez Lekter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Hej, mam pytanie,, bo ściagnełam wczoraj apke "Themes for IMUI". Akpa "po chińsku", ale kilka motywow mi się spodobało, zainstalowałam, zainfortowałam... ale przy próbie zastosowania ich pojawia się komunikat, że zewnętrzne źródla nie są wspierane i błąd download|auth rejected-99... da się coś z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za motyw. Macie może jakiś motyw 5*6 lub 5*7, ale żeby tło było czarne, a nie białe? Np. ja używam motywu Black Joker, bo podoba mi się, że wszędzie jest czarny, ale wolałbym mieć więcej ikon po szerokości. DPI mam zmienione, ale i tak nie chce mi wskoczyć więcej, niż 4 ikony w poziomie.

Edytowane przez GRV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Wiem, że można dostosowywać motyw, ale zawsze coś mi tam nie pasowało, bo albo kolor tła, albo napisy czasami są niewidoczne, np. edytując jakieś zdjęcie i jeszcze wiele innych.

Motyw Tempest wypróbuję. Dzięki.

A żeby włączyć siatkę 5 * 5 wystarczy przytrzymać palcem na ekranie - ustawienia - układ ekranu głównego 4 * 5 lub 5 * 5

Tylko musicie mieć aktualne aplikacje systemowe. Aktualizacja wyszła kilka dni temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.12.2018 o 18:27, GRV napisał:

Dzięki za motyw. Macie może jakiś motyw 5*6 lub 5*7, ale żeby tło było czarne, a nie białe? Np. ja używam motywu Black Joker, bo podoba mi się, że wszędzie jest czarny, ale wolałbym mieć więcej ikon po szerokości. DPI mam zmienione, ale i tak nie chce mi wskoczyć więcej, niż 4 ikony w poziomie.

Polecam Launcher BlackBerry. Kolumny od 4 do 7, rzędy od 3 do 7. Najważniejsze aplikacje wrzucasz na pulpit. Reszta zostaje w menu na środku na dole (kółko z sześcioma kropkami). Widżety i skróty do ustawienia na pulpicie. Czarny i jasny motyw. Jedyny minus to reklama w menu na samej górze po 30 dniach używania, ale aż tak bardzo to nie przeszkadza.

Edytowane przez Szaju
Dodatkowe info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Szaju napisał:

Polecam Launcher BlackBerry.

Tego typu launcherów jest od metra, ale rzeczywiści w ostatniej wersji Miui launchera dodali możliwość zwiększenia ilości ikon w rzędzie. Sam używałem innego launchera, ale po dodaniu tej opcji w systemowym wróciłem do korzeni. Jak się nie chce pobrać z automatu, to można z apkmirror pobrać apk i zainstalować. Dzisiaj dodali nową wersję Alpha, ale jeszcze nie testowałem co zmienili i czy da się już tego używać.  https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/miui-launcher/miui-launcher-alpha-4-9-6-878-04242048-release/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

viader80 - zrozumiałem:) Mówię tylko, że już nie trzeba szukać motywów, które mają siatkę 5 * 5, ponieważ po ostatniej aktualizacji możemy to wybrać z ustawień:)

Edytowane przez GRV
Pogrubioną czcionkę miałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...