Skocz do zawartości

Najnowsza aktualizacja 9.5.9.0


piotrino

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Zainstalowałem miui 10 global beta. Rom wymiata, bardzo szybki. Narazie nie zauważyłem poważnych błędów. Na plus jest zdecydowanie lepsze zarządzanie ramem. Juz mi tak agresywnie nie zabija apek, co przy 4 GB ramu było żenadą. 
Potwierdzam w szybkości za***ista....

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.07.2018 o 21:50, michal.smoderek napisał:

A jak jest w global beta z językiem polskim w powiadomieniach? Bo w pierwszej becie strasznie rozjeżdżały się litery w polskich słowach. Ogarnęli to?

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
 

Teraz wyszła kolejna aktualizacja i nic się nie rozjeżdża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak wgram miui10 betę przez aktualizacje systemowe, to jeżeli będę chciał wrócić do 9.6.2 stabilnego też będę mógł to zrobić przez aktualizacje systemowe?

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu palca...


Powrót do Global Stable przez miflash tylko...

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=38097]piotrino[/mention] [mention=48027]wgr33[/mention] już nie wrócisz bo rollback w MIUI 10 jest zablkowany w Xiaomi Redmi Note 5(to nazwa modelu na inne rynki :Redmi 5 Plus) i Note 5 Pro
Czyli będzie trzeba poczekać na 10 stabilną? Rozumiem że z 10 beta na 10 stabilną można będzie przejść?

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu palca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury piszesz kolego. Na Redmi 5 plus póki co nie ma żadnego anti-rollbacka. Jest tylko na Redmi Note 5/ Redmi Note 5 Pro. A to nie to samo.

Redmi 5 Plus to ten sam model co Redmi Note 5 India. A to jest różnica. Póki co na Redmi 5 Plus można spokojnie przeskakiwać z romu na rom

[mention=38097]piotrino[/mention] [mention=48027]wgr33[/mention] już nie wrócisz bo rollback w MIUI 10 jest zablkowany w Xiaomi Redmi Note 5(to nazwa modelu na inne rynki :Redmi 5 Plus) i Note 5 Pro(odpowiednik eurpejskiego Redmi Note 5)


Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
12 godzin temu, bednar93 napisał:

Także dostałem. Pochwal się potem jak się sprawuje ;) 

nie jestem zadowolona, telefon zdecydowanie zwolnił, wieczne powiadomienie od System Android, ktorego nie da sie zamknac przy wlaczonych dymkach Messengera, sam wlaczajacy sie Spotify, ktory sam laczy sie z komputerem, pomimo ciaglego zamykania aplikacji i wylaczeniu mu opcji "rozpocznij w tle"

no chyba, ze ktos rozgryzl jak to zamknac, a przelaczanie na spotify offline/online to nierozwiazanie

zawiodlam sie ta aktualizacje :// 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was wciąż po tej aktualizacji nie działa lokalizacja w aplikacji pogody - tej wbudowanej? Strasznie mnie to denerwuje...na miui.eu lokalizacja apki pogodowej działa na globalu kicha od dłuższego czasu.
Na global dev dziala ok.c979b0c6dda7b35d790f2d21b7c8c605.jpgd0bb8d08b9a66cff82108f94fe061bf0.jpg

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie aktualizacja przebiegła bezproblemowo. Telefon przyspieszył i to czuć. Pogoda rzeczywiście zgubiła moje miasto, ale po wpisu z palca działa jak należy. Żadnych niepokojących monitów, komunikatów. Jedynie co to przestał działać facebook (wersja 100 i 103) ale wgranie nowszej wersji (115) rozwiązało problem. Ogólnie jestem zadowolony :)

 

Edit: o 6 odłączony od prądu (jest godz. 14). Ciągle LTE, synchro poczty, jasność auto i mam 89% przy 1:05h SoT :) 

Edytowane przez bednar93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2018 o 00:59, Antek Szprycha napisał:

Na global dev dziala ok.c979b0c6dda7b35d790f2d21b7c8c605.jpgd0bb8d08b9a66cff82108f94fe061bf0.jpg

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
 

No własnie wczoraj na próbę zainstalowałem global dev i lokalizacja wciąż nie działa ... tylko na xiaomi eu. lokalizacja pogody pracuje idealnie....mimo wszystko wróciłem do globala, poniewaz eu ssie baterię ...a może macie inne spostrzeżenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...